Milujete chuť pomerančů politých hořkou čokoládou? Potom určitě vyzkoušejte tuto smyslnou vůni od Armaniho, která je navržená pro opravdové gurmány. Tajuplná a lákavá kombinace sladkých hřejivých ingrediencí je také tím pravým lákadlem pro muže. Takže pokud chcete být přitažlivou hvězdou večera, potom je právě pro vás tento parfém tou správnou volbou.

Kromě výrazného pomerančového úvodního akordu, lze ve vůni Code Woman vypíchnout ještě tóny zázvoru a vanilky, která v závěru vytváří jemnou stopu, která vám ještě dlouho vydrží na kůži.

Když se navoníte tímto parfémem, dalo by se to přirovnat ke stejnému zážitku, jako když otevřete luxusní bonboniéru. To svědčí o tom, že vůně Code Woman je zkrátka k nakousnutí a hodí se zejména pro slavnostní příležitosti.

Podmanivou a vzrušující sladkost vůně si buďto zamilujete a stane se vaší srdcovkou anebo se také může stát, že po nějaké době zjistíte, že jste jejími pomerančovými tóny přesyceni. Parfém totiž opravdu nelze doporučit pro ženy, které vyhledávají svěží odlehčené vůně. I tak si ale můžete Code Woman oblíbit a nosit ji při výjimečných událostech.

Dámská vůně Armani Code Woman se skvěle hodí nejen pro zimní, ale i pro letní večery a tuto její univerzálnost určitě oceníte. Dalo by se říci, že paří mezi celosvětově nejprodávanější parfémy a možná, že se už z ní stala tak trochu davovka. Na druhou stranu se s ní budete cítit opravdu přitažlivě a smyslně, takže proč si tento komfort pro sebe také nedopřát.

Napsat komentář

Salvatore Ferragamo Incant ...

Milujete ananas? Potom mistři parfémáři speciálně pro vás namíchali dámskou vůni Salvatore Ferragamo Incanto Shine, která by se dala připodobnit ke sklenici stoprocentního ananasového džusu. Záměrně uv...

Elizabeth Arden Green Tea ...

Tento parfém jako jeden z mála opravdu voní jako čaj. Jeho jemné složení působí nevtíravě a zároveň velice svěže. Díky těmto svým vlastnostem se dámský parfém Elizabeth Arden Green Tea těší docel...

Eisenberg Secret I Rose Ta ...

Orientální dřevitá vůně Eisenberg Secret I Rose Talisman vás okouzlí sladkým ovocem v kombinaci s výrazným šafránem. Následně pocítíte květinové tóny kosatce, růže a jasmínu, které jsou podbarveny...