Milujete chuť pomerančů politých hořkou čokoládou? Potom určitě vyzkoušejte tuto smyslnou vůni od Armaniho, která je navržená pro opravdové gurmány. Tajuplná a lákavá kombinace sladkých hřejivých ingrediencí je také tím pravým lákadlem pro muže. Takže pokud chcete být přitažlivou hvězdou večera, potom je právě pro vás tento parfém tou správnou volbou.

Kromě výrazného pomerančového úvodního akordu, lze ve vůni Code Woman vypíchnout ještě tóny zázvoru a vanilky, která v závěru vytváří jemnou stopu, která vám ještě dlouho vydrží na kůži.

Když se navoníte tímto parfémem, dalo by se to přirovnat ke stejnému zážitku, jako když otevřete luxusní bonboniéru. To svědčí o tom, že vůně Code Woman je zkrátka k nakousnutí a hodí se zejména pro slavnostní příležitosti.

Podmanivou a vzrušující sladkost vůně si buďto zamilujete a stane se vaší srdcovkou anebo se také může stát, že po nějaké době zjistíte, že jste jejími pomerančovými tóny přesyceni. Parfém totiž opravdu nelze doporučit pro ženy, které vyhledávají svěží odlehčené vůně. I tak si ale můžete Code Woman oblíbit a nosit ji při výjimečných událostech.

Dámská vůně Armani Code Woman se skvěle hodí nejen pro zimní, ale i pro letní večery a tuto její univerzálnost určitě oceníte. Dalo by se říci, že paří mezi celosvětově nejprodávanější parfémy a možná, že se už z ní stala tak trochu davovka. Na druhou stranu se s ní budete cítit opravdu přitažlivě a smyslně, takže proč si tento komfort pro sebe také nedopřát.

Napsat komentář

Cacharel Eden – Rece ...

O dámském parfému Cacharel Eden by se dalo říct, že je to velice kontroverzní vůně, která má své zaryté příznivce i odpůrce. Pokud si přestavujete, že vůně Cacharel Eden je svěží letní vodička s...

Lacoste Eau de Lacoste pour Femme je velice smyslná dámská vůně evokující pocit čisté bíle bavlny na pokožce, který je transformovaný do excelentní vůně pro ženy. Parfém je ikonický, moderní a neuvě...

Aigner No.1

Jedinečná pánská vůně Aigner No.1 symbolizuje objekt touhy, který má mnoho podob. Ty nejzajímavější souvisí přímo se smysly. Znáte ten pocit, když někdo projde kolem vás a zanechá za sebou opar vůně...