Davidoff

Syn obchodníka Zino Davidoff se narodil roku 1911 na Ukrajině. Pro svůj židovský původ však byla rodina z carského Ruska vyhnána a usadila se ve švýcarské Ženevě. Zde se Zino Davidoff věnoval rodinnému obchodu. Ve dvaceti letech byl otcem vyslán do latinské Ameriky, kde získal cenné zkušenosti převážně v oblasti výroby kubánských doutníků. Zino však ale nezůstal jen u výroby proslulých elegantních cigaret, později se začal věnovat i vyrábění kosmetiky a parfémů. Jeho první parfém se dostal na trh v roce 1984. Dnes jsou parfémy Davidoff oblíbené a úspěšné po celém světě, možná je to právě díky mottu, kterého se Zino po celý svůj život držel: „Jen skutečné věci vám přinášejí skvělý pocit ze života.“

Dámské parfémy:

Davidoff Cool Water Woman

Cool Water Woman je jako definice moderního života: vitalita, energie, senzualita, které jsou propojeny s celým vesmírem. Cool Water Woman je inspirována nejkrásnějšími vodními úkazy světa: třpytivými jezírky na havajském ostrově Kauai, průzračnými horskými jezery bavorských Alp, tryskajícími vodními párami severního Skotska a azurovými moři jižního Pacifiku. Davidoff Cool Water Woman evokuje dokonalou příchuť těchto nejčistších vod.

Hlava: ananas, černý rybíz, kdoule, meloun, lotosový květ, vodní lilie

Srdce: růže, jasmín, konvalinka

Základ: kosatec, broskev, moruše, vetiver, ambra

Davidoff Echo Woman

Davidoff Echo woman je vůně, která dotváří ženskost cestou svěžesti. Je smyslná, moderní a nadčasová. Přivoníte-li si k vůni Davidoff Echo Woman, začnete myslet růžově. Vůně přichází v roztomilém malinově růžovém obalu. Flakón, který vypadá jako jemný oblázek, byl vytvořen designérem Karimem Rashidem. Naslouchejte svému srdci. Vůně Echo Woman je velice jemná, lehká a příjemná. Je proto ideální pro každodenní nošení.

Hlava: nápoj Grappa, maliny, hrozny

Srdce: kosatec, květiny osmanthusu

Základ: ambra, dřevo, bílé pižmo

Davidoff Cool Water Game

Vůně Cool Water Game je dokonalým reprezentantem ženské krásy, smyslnosti, síly a odvahy. Speciálně navržená pro ženy, které milují pohyb a sport. Hlavu vůně tvoří osvěžující akord citrusů a čerstvě utržené jablko. Srdce vůně je naplněno ovocem, vodní lilií a opojnou frézií. V hřejivém základu vůně se nachází exotické santalové a cedrové dřevo. Smyslnou tečku na závěr dotváří svůdné čisté pižmo. Tento jedinečný dámský parfém Davidoff se výborně hodí pro nošení po celý den i pro sportovní aktivity.

Hlava: citrusy, jablko

Srdce: šťavnaté ovoce, lilie, frézie

Základ: santal, cedr

Pánské parfémy:

Davidoff Hot Water

Davidoff Hot Water je pánský parfém plný vášně a magického charisma. Nechte se svést touto smyslnou vůní, která podtrhne vaši mužnost a přitažlivost. Její orientální a kořeněné složení vás v okamžiku nabije touhou a vzrušením. Spontánní ohnivá vůně Hot Water vás nabudí již svými akordy pelyňku, červené bazalky a absinthu. Vzrušující kořeněné tóny vás dostanou spolu s luxusním jamajským pepřem pimento. V základu vůně se snoubí hřejivé dřevo, exotické pačuli a benzoin. Tento exkluzivní sexy parfém Davidoff se výborně hodí jak k dennímu nošení, tak i na romantickou schůzku.

Hlava: červená bazalka, absinth, pelyněk

Srdce: pimento (Jamajský pepř), další koření

Základ: dřevité tóny, benzoin, pačuli

Davidoff Echo

Davidoff Echo je určen pro moderní muže, kteří milují ležérnost, svobodu a prostor. Nositel vůně je aktivní, neustále v pohybu a sebejistě jde za svým cílem. Parfém Davidoff Echo je svěží, dynamická a luxusní pánská vůně, která je ukryta v městském a ergonomickém flakonu. Hlavu vůně otevírají vzletné vzdušné tóny, které přináší notnou dávku osvěžení. Kořenité srdce vůně Davidoff Echo se skládá z výrazného chilli koření, jemného muškátového oříšku a černého pepře. Základ parfému ukrývá hebký semiš, smyslně svůdné pižmo a hřejivé cedrové a santalové dřevo. Tento pánský parfém Davidoff se výborně hodí pro celodenní nošení ve městě.

Hlava: akord tekutého vzduchu

Srdce: chili, muškátový oříšek, černý pepř

Základ: semiš, pižmo, cedr, santal

Davidoff Silver ShadowAltitude

Muž Silver Shadow Altitude má vkus a uvolněný přístup k životu; je záhadný, fascinující a všemu, co dělá, se oddává s vášní. Vůně Silver Shadow Altitude zachycuje tohoto muže v různých chvílích a různých náladách. Parfém se skládá z protichůdných a energií nabitých akordů šťavnatého grapefruitu a zeleného pepře. Srdcem vůně prostupují podmanivě hřejivé tóny kardamonu a aromatického cedru. Základ je inspirován mužnou smyslností v podobě čistého svůdného pižma. Tento luxusní pánský parfém Davidoff využijete v každé situaci a v každém ročním období.

Hlava: grapefruit, zelený pepř

Srdce: kardamom, cedr

Základ: pižmo

Marc Jacobs Oh Lola! ̵ ...

Dámský parfém Oh Lola! z dílny návrháře Marca Jacobse patří bezesporu k těm vůním, které dokážou vaši pozornost upoutat již svým flakonem. Lahvička ve tvaru květiny růžové barvy vypadá velice ro...

Davidoff Cool Water Woman ...

Davidoff Cool Water Woman patří mezi ty důvěrně známé vůně, které svým uvedením na pulty strhly doslova lavinu. Světlo světa spatřil tento svěží parfém v roce 1996 jako dámská odpověď na svůj je...

Prada Candy – Recenz ...

Hledáte vůni, která by voněla po tom nejsladším karamelu? Vyzkoušejte vůni Prada Candy a zajisté si ji ihned zamilujete! Tento karamelový bonbonek totiž není přeslazený, ale elegantní, smyslný a velice p...