Lancome La Vie Est Belle je velice povedená dámská vůně z roku 2012, která si za krátkou dobu své existence získala velkou oblibu u žen celého světa. Jaké je tajemství úspěchu této gurmánské vůně?

Ingredience tohoto parfému jsou tak důmyslně zvoleny, že je v podstatě nemožné, aby z toho v závěru nevzniklo aroma, které si zamiluje snad každý. Šťavnatá hruška v úvodu dodává vůni tu správnou sladkost, zatímco černý rybíz uvolňuje své tolik důvěrné aroma, které v žádné správné dámské vůni nesmí chybět. Květiny jsou v parfému La Vie Est Belle velice jemné a zároveň osvěžující. Kombinace kosatce, pomerančových květů a jasmínu je zkrátka skvostná a příjemná jako něžné pohlazení. Klasický základ vůně, který je tvořený z pačuli, vanilky a tonka fazolí, je nečekaně doplněn ořechy, jenž ze svěží spontánní vůně rázem vykouzlí charizmatický parfém, který vás perfektně doplní nejen během dne, ale i při slavnostnějších příležitostech.

Reklamní spot k tomuto parfému hlásá, že by se každá žena měla zbavit pout, konvencí a jít svojí vlastní cestou. I tento parfém vychází ze zaběhnutých ingrediencí, které se ovšem uvnitř lahvičky přetváří v nový a nečekaný zážitek. Vůně La Vie Est Belle skutečně stojí za vyzkoušení. Díky svému nevtíravému aroma bude skvělým dárkem naslepo, ovšem pouze v případě, že osoba, kterou se chystáte obdarovat, má ráda sladké parfémy.

Parfém La Vie Est Belle není nijak neslušně provokativní, spíše je uhlazený a skvěle se hodí pro romantické ženy se sofistikovanou duší. Na kůži a zejména na oblečení vám vůně ulpí po velice dlouhou dobu a pokaždé když k ní přičichnete vám připomene svátečnější atmosféru.

Za zmínku stojí i flakon se silným skleněným podstavcem, který je vybroušen do tvaru úsměvu symbolizujícím pozitivní mysl. K hrdlu flakonu je připnuta perleťová stuha představující vlající křídla, která mají evokovat svobodu a nadhled.

Napsat komentář

Cacharel Eden – Rece ...

O dámském parfému Cacharel Eden by se dalo říct, že je to velice kontroverzní vůně, která má své zaryté příznivce i odpůrce. Pokud si přestavujete, že vůně Cacharel Eden je svěží letní vodička s...

Lacoste Eau de Lacoste pour Femme je velice smyslná dámská vůně evokující pocit čisté bíle bavlny na pokožce, který je transformovaný do excelentní vůně pro ženy. Parfém je ikonický, moderní a neuvě...

Aigner No.1

Jedinečná pánská vůně Aigner No.1 symbolizuje objekt touhy, který má mnoho podob. Ty nejzajímavější souvisí přímo se smysly. Znáte ten pocit, když někdo projde kolem vás a zanechá za sebou opar vůně...