Lancome La Vie Est Belle je velice povedená dámská vůně z roku 2012, která si za krátkou dobu své existence získala velkou oblibu u žen celého světa. Jaké je tajemství úspěchu této gurmánské vůně?

Ingredience tohoto parfému jsou tak důmyslně zvoleny, že je v podstatě nemožné, aby z toho v závěru nevzniklo aroma, které si zamiluje snad každý. Šťavnatá hruška v úvodu dodává vůni tu správnou sladkost, zatímco černý rybíz uvolňuje své tolik důvěrné aroma, které v žádné správné dámské vůni nesmí chybět. Květiny jsou v parfému La Vie Est Belle velice jemné a zároveň osvěžující. Kombinace kosatce, pomerančových květů a jasmínu je zkrátka skvostná a příjemná jako něžné pohlazení. Klasický základ vůně, který je tvořený z pačuli, vanilky a tonka fazolí, je nečekaně doplněn ořechy, jenž ze svěží spontánní vůně rázem vykouzlí charizmatický parfém, který vás perfektně doplní nejen během dne, ale i při slavnostnějších příležitostech.

Reklamní spot k tomuto parfému hlásá, že by se každá žena měla zbavit pout, konvencí a jít svojí vlastní cestou. I tento parfém vychází ze zaběhnutých ingrediencí, které se ovšem uvnitř lahvičky přetváří v nový a nečekaný zážitek. Vůně La Vie Est Belle skutečně stojí za vyzkoušení. Díky svému nevtíravému aroma bude skvělým dárkem naslepo, ovšem pouze v případě, že osoba, kterou se chystáte obdarovat, má ráda sladké parfémy.

Parfém La Vie Est Belle není nijak neslušně provokativní, spíše je uhlazený a skvěle se hodí pro romantické ženy se sofistikovanou duší. Na kůži a zejména na oblečení vám vůně ulpí po velice dlouhou dobu a pokaždé když k ní přičichnete vám připomene svátečnější atmosféru.

Za zmínku stojí i flakon se silným skleněným podstavcem, který je vybroušen do tvaru úsměvu symbolizujícím pozitivní mysl. K hrdlu flakonu je připnuta perleťová stuha představující vlající křídla, která mají evokovat svobodu a nadhled.

Napsat komentář

Bvlgari Omnia Green Jade

Dámská vůně Bvlgari Omnia Green Jade se celá nese v duchu zelené barvy. Jsou v ní totiž poměrně hodně zastoupeny citrusy a květiny, které mají takové čisté jiskřivé aroma, jako kdyby byly ponořené ...

Lalique L’Insoumis

Podmanivá pánská vůně Lalique L’Insoumis je plná vzrušení, touhy a mužnosti. Skládá se z intenzivních tónů absinthu a rumu. Dále vás příjemně osvěží bergamotem a čerstvou bazalkou. Pikantní ...

Kenzo Jungle L Élephant & ...

Pokud hledáte skutečně silnou vůni, potom je pro vás jako stvořená dámská vůně Kenzo Jungle L Élephant, která se slon skutečně nejmenuje pouhou náhodou. Tato vůně od Kenza má v sobě totiž opravdu s...