Lancome La Vie Est Belle je velice povedená dámská vůně z roku 2012, která si za krátkou dobu své existence získala velkou oblibu u žen celého světa. Jaké je tajemství úspěchu této gurmánské vůně?

Ingredience tohoto parfému jsou tak důmyslně zvoleny, že je v podstatě nemožné, aby z toho v závěru nevzniklo aroma, které si zamiluje snad každý. Šťavnatá hruška v úvodu dodává vůni tu správnou sladkost, zatímco černý rybíz uvolňuje své tolik důvěrné aroma, které v žádné správné dámské vůni nesmí chybět. Květiny jsou v parfému La Vie Est Belle velice jemné a zároveň osvěžující. Kombinace kosatce, pomerančových květů a jasmínu je zkrátka skvostná a příjemná jako něžné pohlazení. Klasický základ vůně, který je tvořený z pačuli, vanilky a tonka fazolí, je nečekaně doplněn ořechy, jenž ze svěží spontánní vůně rázem vykouzlí charizmatický parfém, který vás perfektně doplní nejen během dne, ale i při slavnostnějších příležitostech.

Reklamní spot k tomuto parfému hlásá, že by se každá žena měla zbavit pout, konvencí a jít svojí vlastní cestou. I tento parfém vychází ze zaběhnutých ingrediencí, které se ovšem uvnitř lahvičky přetváří v nový a nečekaný zážitek. Vůně La Vie Est Belle skutečně stojí za vyzkoušení. Díky svému nevtíravému aroma bude skvělým dárkem naslepo, ovšem pouze v případě, že osoba, kterou se chystáte obdarovat, má ráda sladké parfémy.

Parfém La Vie Est Belle není nijak neslušně provokativní, spíše je uhlazený a skvěle se hodí pro romantické ženy se sofistikovanou duší. Na kůži a zejména na oblečení vám vůně ulpí po velice dlouhou dobu a pokaždé když k ní přičichnete vám připomene svátečnější atmosféru.

Za zmínku stojí i flakon se silným skleněným podstavcem, který je vybroušen do tvaru úsměvu symbolizujícím pozitivní mysl. K hrdlu flakonu je připnuta perleťová stuha představující vlající křídla, která mají evokovat svobodu a nadhled.

Napsat komentář

Calvin Klein Eternity Air ...

Pánská toaletní voda Calvin Klein Eternity Air for Men perfektně doplní ležérně elegantního muře, který miluje pocit nespoutanosti. Aromatická kompozice této vůně se otevírá vzdušnými tóny, které se ...

Calvin Klein CK One Summer ...

Unisexová toaletní voda Calvin Klein CK One Summer 2018 je jako stvořená pro nadcházející léto. Její vyvážené osvěžující složení skvěle doplní dynamické muže a nespoutané ženy. Aroma se skládá ...

Elizabeth Arden Green Tea ...

Tento parfém jako jeden z mála opravdu voní jako čaj. Jeho jemné složení působí nevtíravě a zároveň velice svěže. Díky těmto svým vlastnostem se dámský parfém Elizabeth Arden Green Tea těší docel...