Lanvin

Proslulá a světoznámá značka Lanvin byla v roce 1889 založena módní návrhářkou Jeanne Lanvin. Tato žena se nejdříve proslavila svými originálními návrhy klobouků. Po narození její dcery se však Jeanne Lanvin zaměřila na návrhy dětského oblečení, které se staly velmi oblíbené. Později se však Jeanne zaměřila i na dámskou a pánskou módu, dekoraci i parfémy. Dámské i pánské kolekce Lanvin vyjadřují styl a jednoduchost. Její parfémy jsou mimořádně působivé a šarmantní.

Dámské parfémy:

Lanvin Eclat D’Arpege

Dámská vůně Lanvin Eclat D´Arpege je kouzelná vůně ukrytá v nádherném flakonu. Parfém působí velmi radostně a hravě, stejně jako jeho nositelka. Hlava vůně se skládá z šeříku a svěžího citrónu. Srdcem prostupují tóny broskve, pivoňky, jemného čaje, vistárie a osmanthusu. Základ vůně je tvořený cedrovým dřevem, smyslným drahocenným pižmem a živočišnou ambrou. Dámský parfém Lanvin Eclat D´Arpege je jako zahrada plná květin, která vás vtáhne do své kouzelného světa.

Hlava: šeřík, citron

Srdce: osmanthus, broskev, pivoňka, čaj, vistárie

Základ: cedr, pižmo, ambra

Lanvin Marry Me!

Romantický parfém Marry Me! od Lanvin je speciálně navržen pro všechny mladé ženy, které touží poznat opravdovou lásku. Vůně se skládá z akordů pomeranče, hedvábného jasmínu a rozkvetlé frézie. Srdcem prostupují esence svůdné růže, magnolie, sladké broskve a hedvábného jasmínu. Základ vůně je tvořený smyslným drahocenným pižmem, živočišnou ambrou a cedrovým dřevem. Vůně Marry Me! symbolizuje mládí, bezprostřednost a krásné okamžiky štěstí.

Hlava: pomeranč, jasmín, frézie

Srdce: růže, magnólie, broskev, jasmín

Základ: pižmo, ambra, cedr

Lanvin Rumeur 2 Rose

Dámský parfém Lanvin Rumeur 2 Rose je speciálně určený pro atraktivní dívky a spontánní ženy, které se rády obklopují květinami. Hlava vůně se skládá z bergamotu, svěžího citrónu, šťavnatého grapefruitu, zelených tónů, pomeranče a sladké hrušky. Srdcem prostupují noty hravé konvalinky, svůdné růže a podmanivého zimolezu. Základ vůně je tvořený exotickými dřevinami, živočišnou ambrou a smyslným drahocenným pižmem. Dámská vůně Lanvin Rumeur 2 Rose podtrhne váš půvab a přitažlivost.

Hlava: bergamot, citron, grapefruit, zelené tóny, pomeranč, hruška

Srdce: konvalinka, damascone, růže, zimolez

Základ: exotické dřeviny, ambra, pižmo

Pánské parfémy:

Lanvin Oxygene Homme

Osvěžující pánský parfém Lanvin Oxygene Homme vás dokonale osvěží a nabije vás novou energií díky kořenitým tónům. V samotném počátku vůně se nachází jedinečný cypřiš a podmanivé elemi. V srdci se ukrývají esence jalovce, koriandru a cedrového dřeva. Základ vůně se skládá z drahocenného pižma. Tento parfém vás skvěle doplní v horkých letních dnech. Jedinečné aroma podtrhne vaši osobnost a charisma.

Hlava: cypřiš, elemi

Srdce: jalovec, koriandr, cedr

Základ: pižmo

Lanvin L’Homme

Květinově-dřevitá vůně Lanvin L´Homme je určena pro moderní gentlemany, kteří vyznávají tradiční hodnoty. Parfém dokonalým způsobem symbolizuje pocit klidu a harmonie. Hlava vůně je tvořena jedinečným bergamotem, omamným neroli a sladkou mandarinkou. Srdcem prostupují esence svůdné levandule, kardamonu, peře, svěží máty a šalvěje. Základ vůně je tvořený vanilkou, živočišnou ambrou, drahocenným pižmem a santalovým dřevem. Parfém Lanvin L’Homme evokuje moderní klasiku a dodává přirozený šarm.

Hlava: bergamot, neroli, mandarinka

Srdce: levandule, kardamom, pepř, máta, šalvěj

Základ: vanilka, ambra, pižmo, santalové dřevo

Lanvin Avant Garde

Kořeněná pánská vůně je neskutečně famózní vůně, která je určena pro všechny sexy charizmatické muže. Hlava vůně se skládá z bergamotu, pepře a jalovce. Srdcem prostupují esence kardamonu, včelího vosku, muškátového oříšku a svěží levandule. Základ vůně je tvořený tabáku, jedinečného vetiveru a živočišné ambry. Vůně Lanvin Avant Garde je ukryta v temném flakónu s průhledným proužkem, díky kterému budete mít jeho obsah vždy pod kontrolou. Parfém byl uveden na trh v roce 2011.

Hlava: bergamot, pepř, jalovec

Srdce: kardamom, včelí vosk, muškátový oříšek, levandule

Základ: tabák, ambra, benzoin, vetiver

 

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1