Lolita  Lempicka

Světoznámou značku Lolita Lempicka založili roku 1983 manželé Josef a Josiane Pividal. Název společnosti je inspirovaný slavným románem Lolita. První butik byl otevřen v roce 1984 v Paříži. Značka se brzy proslavila díky svým jedinečným návrhům obleků inspirovaných rokem 1940. V roce 1977 byly vyrobeny první dámské parfémy, které jsou již od svého počátku známé svými originálními flakony ve tvaru jablka. Parfémy značky Lolita Lempicka vynikají svojí pohádkovou jemností a svěžestí.

Dámské parfémy:

Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Dámská vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka dokonalým způsobem symbolizuje lásku a něhu. Vůně připomíná první romantické schůzky, jemné vyrušení a bušící srdce. Hlava vůně je tvořená svěžím anýzem a podmanivým břečťanem. Srdcem prostupují tóny fialky, kosatce a sladké lékořice. Základ vůně se skládá z jemné vanilky, delikátní mandle a jedinečných tonka fazolí.

Hlava: anýz, břečťan

Srdce: fialka, kosatec, lékořice

Základ: vanilka, mandle, tonka fazole

Lolita Lempicka Si Lolita

Jedinečná vůně Lolita Lempicka Si Lolita se snaží vyjádřit tajné holčičí sny, které v sobě ukrývá každá žena. Lolita Lempicka prezentuje dětskou křehkost ve spojení s odvahou, svobodou a sílou osobnosti. Originálně navržený flakon vůně ve tvaru čtyřlístku symbolizuje štěstí jako hybnou sílu, díky které se vše stává možným. Parfém Lolita Lempicka Si Lolita vytváří auru tajemství a zanechává na pokožce vůni snů. Zároveň však vyjadřuje smyslnou, provokativní a čistou ženskost.

Hlava: mandarinka, bergamot, pepř

Srdce: hrachor, karafiát, otočník evropský

Základ: pačuli, ambra, tonka fazole, pryskyřice

Lolita Lempicka Eau de Desir

Citrusová dámská vůně Lolita Lempicka Eau de Desir v sobě ukrývá omamné a podmanivé esence, které vás okamžitě uchvátí. Parfém se výborně hodí pro letní horké dny, kdy vás jeho příjemné aroma skvěle doplní a povzbudí. Samotný počátek vůně je tvořený jedinečnými akordy citrónu spolu s verbenou. V srdci vůně se ukrývají esence hravé fialky a půvabného jasmínu. Základ parfému je tvořený drahocenným pižmem. Vůně Lolita Lempicka Eau de Desir dokonalým způsobem připomíná léto a je stejně osvěžující jako ta nejdelikátnější zmrzlina.

Hlava: citron, verbena

Srdce: fialka, jasmín

Základ: pižmo

Lolita Lempicka Forbidden Flower

Dámská vůně Lolita Lempicka Forbidden Flower představuje touhu a vzrušení. Parfém se skládá z jedinečných květinových akordů a delikátních tónů. Smyslnost a přirozená lehkost parfému vás zcela ohromí. Hlava vůně je tvořená jedinečnou mimózou, sladkou jahodou a protikladným pelyňkem. V srdci se ukrývají esence půvabné pivoňky, hravé fialky a svěžího anýzu. Základ vůně se skládá z delikátní mandle, drahocenného pižma a úchvatné višně.

Hlava: mimóza, jahoda, pelyňek

Srdce: pivoňka, fialka, anýz

Základ: mandle, pižmo, višeň

Pánské parfémy:

Lolita Lempicka Au Masculin

Pánský parfém Lolita Lempicka Au Masculin je mužskou verzí úspěšné vůně pro ženy. Samotný počátek vůně je tvořený hravou vanilkou, podmanivým břečťanem a fialkou. Srdcem prostupují esence rumu, ořechů, absintu a svěžího protikladného anýzu. Zajímavou tečku na závěr dotváří drahocenné pižmo, vetiver a cedrové dřevo. Pánská vůně Lolita Lempicka Au Masculin podtrhuje mužskou smyslnost a skrytou citlivost.

Hlava: vanilka, břečťan, fialka

Srdce: rum, ořechy, absinth, anýz

Základ: pižmo, vetiver, cedr

 

 

 

 

Marc Jacobs Oh Lola! ̵ ...

Dámský parfém Oh Lola! z dílny návrháře Marca Jacobse patří bezesporu k těm vůním, které dokážou vaši pozornost upoutat již svým flakonem. Lahvička ve tvaru květiny růžové barvy vypadá velice ro...

Davidoff Cool Water Woman ...

Davidoff Cool Water Woman patří mezi ty důvěrně známé vůně, které svým uvedením na pulty strhly doslova lavinu. Světlo světa spatřil tento svěží parfém v roce 1996 jako dámská odpověď na svůj je...

Prada Candy – Recenz ...

Hledáte vůni, která by voněla po tom nejsladším karamelu? Vyzkoušejte vůni Prada Candy a zajisté si ji ihned zamilujete! Tento karamelový bonbonek totiž není přeslazený, ale elegantní, smyslný a velice p...