Vyhledáváte skutečnou romantiku? Potom je tato sladce smyslná vůně pro vás jako stvořená. Dámský parfém Taylor Swift Wonderstruck Enchanted rozhodně patří mezi ty povedenější vůně zpěvaček. Kdo zná písně Taylor Swift, jistě ví co, může od této vůně v načančané lahvičce čekat.

Nejedná rozhodně o nic vulgárního nebo prvoplánově sexy. S touto vůní se také rozhodně nestanete žádoucí diskotékovou divou, stejně tak se vůně nebude asi moc dobře nosit ženám vyznávajícím výhradně sportovní styl.

Dámská vůně Taylor Swift Wonderstruck Enchanted je zkrátka určená pro opravdové romantičky, které touží po pravé lásce. I když oproti své předchůdkyni vůni Wonderstruck, která je spíše květnová a jemnější, je Wonderstruck Enchanted více odhodlaná a horlivá. Dalo by se říci až roztoužená, ale samozřejmě roztoužená jen do jistých mezí….

Dívčí sny, hledání i zakusení lásky-tohle v sobě ukrývá gurmánská vůně Wonderstruck Enchanted, při jejímž míchání se rozhodně nešetřilo na tom, co je sladké a dobré. Naleznete zde takové ingredience, jako jsou maliny, ostružiny, vanilka, broskev anebo delikátní čaj.

Na výzdobě rudého flakonu se také rozhodně nešetřilo. Tento do detailu propracovaný flakon, ozdobený zlatým písmem a řetízkem s přívěsky v podobě růže, lístku, slzy a ptáčka vás zajisté nadchne.

Napsat komentář

Kenzo Jungle L Élephant & ...

Pokud hledáte skutečně silnou vůni, potom je pro vás jako stvořená dámská vůně Kenzo Jungle L Élephant, která se slon skutečně nejmenuje pouhou náhodou. Tato vůně od Kenza má v sobě totiž opravdu s...

Davidoff Cool Water Woman ...

Vytvořte si atmosféru Pacifiku ať jste kdekoliv! Letní dámská vůně Davidoff Cool Water Woman Pacific Summer Edition vás naprosto dostane svojí svěžestí, sladkostí a smyslným aromatem. Složení obsahuje š...

Bvlgari Jasmin Noir

Bvlgari Jasmin Noir je velice podmanivá a zároveň elegantní vůně, která vás zahalí do svého tajuplného závoje. Její orientální hřejivé složky jsou jako stvořeny pro nadcházejí hřejivé dny… Ta...