Vyhledáváte skutečnou romantiku? Potom je tato sladce smyslná vůně pro vás jako stvořená. Dámský parfém Taylor Swift Wonderstruck Enchanted rozhodně patří mezi ty povedenější vůně zpěvaček. Kdo zná písně Taylor Swift, jistě ví co, může od této vůně v načančané lahvičce čekat.

Nejedná rozhodně o nic vulgárního nebo prvoplánově sexy. S touto vůní se také rozhodně nestanete žádoucí diskotékovou divou, stejně tak se vůně nebude asi moc dobře nosit ženám vyznávajícím výhradně sportovní styl.

Dámská vůně Taylor Swift Wonderstruck Enchanted je zkrátka určená pro opravdové romantičky, které touží po pravé lásce. I když oproti své předchůdkyni vůni Wonderstruck, která je spíše květnová a jemnější, je Wonderstruck Enchanted více odhodlaná a horlivá. Dalo by se říci až roztoužená, ale samozřejmě roztoužená jen do jistých mezí….

Dívčí sny, hledání i zakusení lásky-tohle v sobě ukrývá gurmánská vůně Wonderstruck Enchanted, při jejímž míchání se rozhodně nešetřilo na tom, co je sladké a dobré. Naleznete zde takové ingredience, jako jsou maliny, ostružiny, vanilka, broskev anebo delikátní čaj.

Na výzdobě rudého flakonu se také rozhodně nešetřilo. Tento do detailu propracovaný flakon, ozdobený zlatým písmem a řetízkem s přívěsky v podobě růže, lístku, slzy a ptáčka vás zajisté nadchne.

Napsat komentář

Calvin Klein Eternity Air ...

Pánská toaletní voda Calvin Klein Eternity Air for Men perfektně doplní ležérně elegantního muře, který miluje pocit nespoutanosti. Aromatická kompozice této vůně se otevírá vzdušnými tóny, které se ...

Calvin Klein CK One Summer ...

Unisexová toaletní voda Calvin Klein CK One Summer 2018 je jako stvořená pro nadcházející léto. Její vyvážené osvěžující složení skvěle doplní dynamické muže a nespoutané ženy. Aroma se skládá ...

Elizabeth Arden Green Tea ...

Tento parfém jako jeden z mála opravdu voní jako čaj. Jeho jemné složení působí nevtíravě a zároveň velice svěže. Díky těmto svým vlastnostem se dámský parfém Elizabeth Arden Green Tea těší docel...