Vyhledáváte skutečnou romantiku? Potom je tato sladce smyslná vůně pro vás jako stvořená. Dámský parfém Taylor Swift Wonderstruck Enchanted rozhodně patří mezi ty povedenější vůně zpěvaček. Kdo zná písně Taylor Swift, jistě ví co, může od této vůně v načančané lahvičce čekat.

Nejedná rozhodně o nic vulgárního nebo prvoplánově sexy. S touto vůní se také rozhodně nestanete žádoucí diskotékovou divou, stejně tak se vůně nebude asi moc dobře nosit ženám vyznávajícím výhradně sportovní styl.

Dámská vůně Taylor Swift Wonderstruck Enchanted je zkrátka určená pro opravdové romantičky, které touží po pravé lásce. I když oproti své předchůdkyni vůni Wonderstruck, která je spíše květnová a jemnější, je Wonderstruck Enchanted více odhodlaná a horlivá. Dalo by se říci až roztoužená, ale samozřejmě roztoužená jen do jistých mezí….

Dívčí sny, hledání i zakusení lásky-tohle v sobě ukrývá gurmánská vůně Wonderstruck Enchanted, při jejímž míchání se rozhodně nešetřilo na tom, co je sladké a dobré. Naleznete zde takové ingredience, jako jsou maliny, ostružiny, vanilka, broskev anebo delikátní čaj.

Na výzdobě rudého flakonu se také rozhodně nešetřilo. Tento do detailu propracovaný flakon, ozdobený zlatým písmem a řetízkem s přívěsky v podobě růže, lístku, slzy a ptáčka vás zajisté nadchne.

Napsat komentář

Elizabeth Arden Green Tea ...

Tento parfém jako jeden z mála opravdu voní jako čaj. Jeho jemné složení působí nevtíravě a zároveň velice svěže. Díky těmto svým vlastnostem se dámský parfém Elizabeth Arden Green Tea těší docel...

Dolce & Gabbana Light ...

Jaká je Dolce & Gabbana Light Blue? Jablečná! A pokud jste milovníky jablečných vůní, je právě Light Blue pro vás jako stvořená… Žádné jiné výraznější aroma v této vůni nečekejte. Nejedná ...

Hugo Boss Nuit Pour Femme

Hugo Boss Nuit Pour Femme je květinově-aldehydová dámská vůně, která mate svým názvem i černým flakonem. Prvky večerního parfému jsou zde opravdu sporné a vůbec jej nelze prvoplánově doporučit k več...