Vyhledáváte skutečnou romantiku? Potom je tato sladce smyslná vůně pro vás jako stvořená. Dámský parfém Taylor Swift Wonderstruck Enchanted rozhodně patří mezi ty povedenější vůně zpěvaček. Kdo zná písně Taylor Swift, jistě ví co, může od této vůně v načančané lahvičce čekat.

Nejedná rozhodně o nic vulgárního nebo prvoplánově sexy. S touto vůní se také rozhodně nestanete žádoucí diskotékovou divou, stejně tak se vůně nebude asi moc dobře nosit ženám vyznávajícím výhradně sportovní styl.

Dámská vůně Taylor Swift Wonderstruck Enchanted je zkrátka určená pro opravdové romantičky, které touží po pravé lásce. I když oproti své předchůdkyni vůni Wonderstruck, která je spíše květnová a jemnější, je Wonderstruck Enchanted více odhodlaná a horlivá. Dalo by se říci až roztoužená, ale samozřejmě roztoužená jen do jistých mezí….

Dívčí sny, hledání i zakusení lásky-tohle v sobě ukrývá gurmánská vůně Wonderstruck Enchanted, při jejímž míchání se rozhodně nešetřilo na tom, co je sladké a dobré. Naleznete zde takové ingredience, jako jsou maliny, ostružiny, vanilka, broskev anebo delikátní čaj.

Na výzdobě rudého flakonu se také rozhodně nešetřilo. Tento do detailu propracovaný flakon, ozdobený zlatým písmem a řetízkem s přívěsky v podobě růže, lístku, slzy a ptáčka vás zajisté nadchne.

Napsat komentář

Lancome Tresor Midnight Ro ...

Tato vůně je velice spojována s fialovou barvou a herečkou Emmou Watson, která pobíhá po Paříži s kloboukem. Jistě jste tuto reklamu určitě někdy viděli v televizi a možná, že vás zaujala. Nafialov...

Lacoste Touch of Pink R ...

Dámská vůně Lacoste Touch of Pink má příjemné citrusově-květinové aroma, které je obohaceno hrstkou koření. Tato vůně je značkou Lacoste prezentována jako bezstarostná dívčí vůně. Růžový obal t...

Taylor Swift Wonderstruck ...

Vyhledáváte skutečnou romantiku? Potom je tato sladce smyslná vůně pro vás jako stvořená. Dámský parfém Taylor Swift Wonderstruck Enchanted rozhodně patří mezi ty povedenější vůně zpěvaček. Kdo zná...