Chloé

Módní a velice luxusní společnost Chloé založila roku 1952 francouzka s egyptským původem Gaby Aghion, která odmítala škrobenost módy 50. let 20. století. Tehdy se rozhodla založit takový módní dům, který bude vyrábět řady luxusních oděvů vysoké kvality a prestiže. Později se společnost Chloé rozhodla vyrábět i parfémy a tak se na trhu brzy objevilo nepřeberné množství úžasných vůní, které věrně kopírovaly oděvy, ze kterých vycházely. Značka Chloé vyjadřuje tvořivost, sebevědomí a jedinečnost každé ženy. Svěží a velmi ženské parfémy vystihují nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro moderní módu a vlastní styl. Ve vůních jsou spojovány klasické prvky s novými svěžími nápady, vzdušná sladkost s dřevitou silou. Stejným způsobem, jakým si Chloé obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere do rukou tradiční růži a jiné oblíbené květiny a s důmyslnou precizností je přetváří v krásné parfémy plné života. Chloé patří mezi nejoblíbenější vůně dnešní doby a to právem.

Dámské parfémy:

Chloé Chloé

Chloé Chloé je květinová, pudrová a svěží dámská vůně. Je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, eleganci a nápaditost. Je protkaná čistotou a hravostí. Parfémová voda Chloe Chloe v sobě ukrývá esence růží na dřevitém základě. Tento parfém okouzlí všechny ženy svou elegancí, lehkostí a čistotou. Je to nádherná vůně, která vás překvapí v každém ročním období pro svoji hravost a smyslnost. Její velkou předností je dlouhotrvající tok esencí po dlouhé hodiny. I proto si našla velmi mnoho obdivovatelek po celém světě, které si ji natolik oblíbily, že ji zůstávají věrné i nadále.

Hlava: pivoňka, liči, frézie

Srdce: magnólie, růže, konvalinka

Základ: cedr, pižmo, jantar

Chloé Love

Parfém Chloé Love je romantická a křehká vůně, inspirována nejniternějšími pocity ženy. Manifestuje oslavu spontánní ženskosti a jedinečné krásy. Sofistikovaná vůně Love v sobě ukrývá mistrně navržené ingredience. V hlavě se mísí květ pomerančovníku s jemným nádechem růžového pepře, jenž dodává vůni zajímavý náboj. V elegantním srdci vůně se rozzáří kosatec a heliotrop. Dále se zde jedinečným způsobem prolínají tóny sladké vanilky, hyacintu a delikátní mandle. V šarmantním základu vůně se proplétá pižmo spolu s pudrovými notami a rýžovým práškem. Tento exkluzivní dámský parfém od Chloé se perfektně hodí i pro nošení do společnosti.

Hlava: pepř, květ pomerančovníku

Srdce: heliotrop, mandle, vanilka, hyacint, kosatec

Základ: rýže, pižmo, pudr

Chloé Chloé Intense

Dámský parfém Chloé Chloé Intense ocení především ženy zralé, které touží po vůni vyjadřující jejich osobitou eleganci, styl, šarm a smyslnost. Základem překrásné vůně toaletní vody Chloé Intense je specifické aroma fazole Tonka, která si podmaní vaše smysly a pomůže jim povznést se nad rutinní šeď všedních dnů. Srdci parfému dodává jedinečný magický náboj santalové dřevo probouzející přirozenou ženskou přitažlivost. Hlavu parfému pak utváří hladce souznící kombinace jiskřivého pepře a romantické růže, kterou lze považovat za ideální ztvárnění ženské duality.

Hlava: růže, pepř

Srdce: santalové dřevo

Základ: fazole Tonka

Chloé Eau De Fleurs Capucine

Chloé Eau De Fleurs Capucine je svěží květinová vůně. Vůně Eau De Fleurs Capucine nás překvapí velice unikátní kombinací svěžích, citrusových tónů v kombinaci s dotekem lehce mužského jalovce. Ihned při otevření nás tedy parfém zaplaví vůněmi bergamotu, citronu a neroli. Tato velice jedinečná vůně však postupně jemně přechází v aroma sladce květinové. Svěžest zůstává, ale je obohacena půvabnými akcenty zejména jedinečné a nádherné vůně, kterou doplňují tóny jasmínu a konvalinky. Velice originální ráz vůni vrací její základ, který je tvořen dřevitými tóny společně s ambroxanem, ingrediencí jantaru.

Hlava: galbanum, citron, bergamot, neroli, jalovec

Srdce: konvalinka, jasmín, růže

Základ: pižmo, ambroxan, dřevo

Chloé Eau De Fleurs Lavande

Chloé Eau De Fleurs Lavande je luxusní levandulová vůně, která se hodí pro velmi náročné ženy.  Z počátku vás ovane svěží akord bergamotu, citrusů a violky. Ten však později zmizí a otevřou se mimořádně svůdné a hebké tóny levandule, vzácného čaje a specifického kosatce. Dokonalou třešničkou na dortu je pak smyslný základ z vzácného dřeva, kašmíru, pižma a ambry. Vůně Eau De Fleurs Lavande vás bude doprovázet celým dnem a dopřeje vám i vašemu okolí jedinečný zážitek smyslů.

Hlava: bergamot, violka vonná, zelené tóny, citrusy

Srdce: kosatec, čaj, levandule

Základ: cedr, kašmír, pižmo, ambra, vetiver


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1