Davidoff

Syn obchodníka Zino Davidoff se narodil roku 1911 na Ukrajině. Pro svůj židovský původ však byla rodina z carského Ruska vyhnána a usadila se ve švýcarské Ženevě. Zde se Zino Davidoff věnoval rodinnému obchodu. Ve dvaceti letech byl otcem vyslán do latinské Ameriky, kde získal cenné zkušenosti převážně v oblasti výroby kubánských doutníků. Zino však ale nezůstal jen u výroby proslulých elegantních cigaret, později se začal věnovat i vyrábění kosmetiky a parfémů. Jeho první parfém se dostal na trh v roce 1984. Dnes jsou parfémy Davidoff oblíbené a úspěšné po celém světě, možná je to právě díky mottu, kterého se Zino po celý svůj život držel: „Jen skutečné věci vám přinášejí skvělý pocit ze života.“

Dámské parfémy:

Davidoff Cool Water Woman

Cool Water Woman je jako definice moderního života: vitalita, energie, senzualita, které jsou propojeny s celým vesmírem. Cool Water Woman je inspirována nejkrásnějšími vodními úkazy světa: třpytivými jezírky na havajském ostrově Kauai, průzračnými horskými jezery bavorských Alp, tryskajícími vodními párami severního Skotska a azurovými moři jižního Pacifiku. Davidoff Cool Water Woman evokuje dokonalou příchuť těchto nejčistších vod.

Hlava: ananas, černý rybíz, kdoule, meloun, lotosový květ, vodní lilie

Srdce: růže, jasmín, konvalinka

Základ: kosatec, broskev, moruše, vetiver, ambra

Davidoff Echo Woman

Davidoff Echo woman je vůně, která dotváří ženskost cestou svěžesti. Je smyslná, moderní a nadčasová. Přivoníte-li si k vůni Davidoff Echo Woman, začnete myslet růžově. Vůně přichází v roztomilém malinově růžovém obalu. Flakón, který vypadá jako jemný oblázek, byl vytvořen designérem Karimem Rashidem. Naslouchejte svému srdci. Vůně Echo Woman je velice jemná, lehká a příjemná. Je proto ideální pro každodenní nošení.

Hlava: nápoj Grappa, maliny, hrozny

Srdce: kosatec, květiny osmanthusu

Základ: ambra, dřevo, bílé pižmo

Davidoff Cool Water Game

Vůně Cool Water Game je dokonalým reprezentantem ženské krásy, smyslnosti, síly a odvahy. Speciálně navržená pro ženy, které milují pohyb a sport. Hlavu vůně tvoří osvěžující akord citrusů a čerstvě utržené jablko. Srdce vůně je naplněno ovocem, vodní lilií a opojnou frézií. V hřejivém základu vůně se nachází exotické santalové a cedrové dřevo. Smyslnou tečku na závěr dotváří svůdné čisté pižmo. Tento jedinečný dámský parfém Davidoff se výborně hodí pro nošení po celý den i pro sportovní aktivity.

Hlava: citrusy, jablko

Srdce: šťavnaté ovoce, lilie, frézie

Základ: santal, cedr

Pánské parfémy:

Davidoff Hot Water

Davidoff Hot Water je pánský parfém plný vášně a magického charisma. Nechte se svést touto smyslnou vůní, která podtrhne vaši mužnost a přitažlivost. Její orientální a kořeněné složení vás v okamžiku nabije touhou a vzrušením. Spontánní ohnivá vůně Hot Water vás nabudí již svými akordy pelyňku, červené bazalky a absinthu. Vzrušující kořeněné tóny vás dostanou spolu s luxusním jamajským pepřem pimento. V základu vůně se snoubí hřejivé dřevo, exotické pačuli a benzoin. Tento exkluzivní sexy parfém Davidoff se výborně hodí jak k dennímu nošení, tak i na romantickou schůzku.

Hlava: červená bazalka, absinth, pelyněk

Srdce: pimento (Jamajský pepř), další koření

Základ: dřevité tóny, benzoin, pačuli

Davidoff Echo

Davidoff Echo je určen pro moderní muže, kteří milují ležérnost, svobodu a prostor. Nositel vůně je aktivní, neustále v pohybu a sebejistě jde za svým cílem. Parfém Davidoff Echo je svěží, dynamická a luxusní pánská vůně, která je ukryta v městském a ergonomickém flakonu. Hlavu vůně otevírají vzletné vzdušné tóny, které přináší notnou dávku osvěžení. Kořenité srdce vůně Davidoff Echo se skládá z výrazného chilli koření, jemného muškátového oříšku a černého pepře. Základ parfému ukrývá hebký semiš, smyslně svůdné pižmo a hřejivé cedrové a santalové dřevo. Tento pánský parfém Davidoff se výborně hodí pro celodenní nošení ve městě.

Hlava: akord tekutého vzduchu

Srdce: chili, muškátový oříšek, černý pepř

Základ: semiš, pižmo, cedr, santal

Davidoff Silver ShadowAltitude

Muž Silver Shadow Altitude má vkus a uvolněný přístup k životu; je záhadný, fascinující a všemu, co dělá, se oddává s vášní. Vůně Silver Shadow Altitude zachycuje tohoto muže v různých chvílích a různých náladách. Parfém se skládá z protichůdných a energií nabitých akordů šťavnatého grapefruitu a zeleného pepře. Srdcem vůně prostupují podmanivě hřejivé tóny kardamonu a aromatického cedru. Základ je inspirován mužnou smyslností v podobě čistého svůdného pižma. Tento luxusní pánský parfém Davidoff využijete v každé situaci a v každém ročním období.

Hlava: grapefruit, zelený pepř

Srdce: kardamom, cedr

Základ: pižmo


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1