Diesel

Italská společnost Diesel je celosvětově úspěšnou a vyhledávanou módní značkou. Za vznikem této značky stojí syn rolníka jménem Renzo Rosso (narozen 1955). Mladý Rosso ve své rodné Padově vystudoval průmyslovou výrobu textilu. Poté se dostal na vysokou školu ekonomickou na univerzitě v Benátkách. Již v roce 1978 při studiu začíná podnikat a stává se tak spoluzakladatelem skupiny Genius Group. Zde postupně vznikly nové módní značky – mezi nimi především Replay a Diesel. V roce 1985 Rosso však získal značku Deisel jen pro sebe. Deisel v počátcích proslavily především džíny. Těm také značka zůstává stále věrna a bere je za svojí hlavní činnost. Nedávno také Rosso otevřel Diesel Denim Gallery, kde jsou nabízeny džíny jako umělecká díla. Ačkoliv se džíny této značky prodávají po celém světě, stále jsou vyráběny v Itálii. Diesel se také velkou měrou věnuje výrobě a vývinu parfémů. Všechny tyto vůně bývají velmi osobité a jedinečné. Mezi nejznámější parfémy této značky patří:

Dámské parfémy:

Diesel Fuel for Life Femme

Dámský parfém Diesel Fuel for Life Femme v sobě ukrývá neobyčejnou ženskost a smyslnost. Každá kapka jeho tajemné esence rozechvívá mužská srdce. Vůně Fuel for Life Femme je určena pro soudobé romantické ženy, které si umí poradit v každé situaci s nonšalancí a šarmem. Zároveň věří ve svoji intuici a nebojí se jít za hlasem svého srdce.

Hlava: mandarinka, růžový pepř

Srdce: jasmín, černý rybíz

Základ: pačuli, pižmo

Diesel Fuel for Life Femme Unlimited

Tento výrazný ženský parfém je velmi silně nabitý smyslnou energií a vášnivou svůdností. Jedinečný elixír ženskosti vás dokáže skvěle inspirovat a dodá vám chuť užívat si přítomného okamžiku. Diesel Fuel for Life Femme Unlimited vyjadřuje půvab ženských tajností, intimity, rafinovanosti, bezprostřednosti, pouta a přirozeně čisté krásy.

Hlava: citron, mandarinka, guava

Srdce: lékořice, aloe, jasmín, lilie

Základ: pižmo, santalové dřevo

Diesel Loverdose

Diesel Loverdose je nádherná a účinná zbraň ve hře svádění. Tato žhavá, květinově-kořeněná vůně vstoupila na trh v roce 2011. Parfém se rozvíjí přes ovocné tóny mandarinky ke květinovým akordům gardénie a jasmínu. Základ vůně tvoří vanilka a dřevo zahalené v kořeněném oparu lékořice a anýzu. Název parfému můžeme v překladu volně interpretovat jako „Porce lásky“ nebo také „Předávkování láskou“, proto zacházejte s touto zbraní opatrně!

Hlava: mandarinka, anýz

Srdce: jasmín, gardénie, lékořice

Základ: ambra, vanilka, dřevěné tóny

Pámské parfémy:

Diesel Only The Brave

Parfém symbolizuje sebedůvěru a propojuje protiklady. Only The Brave je určena pro muže, kteří umí zvolit v životě správný směr, dojít k svému cíli a být věrní sami sobě. Nikdy nic nevzdávají a beze strachu se řídí svojí intuicí. Samotný úvod vůně otevírají energizující a svěží akordy citrusů, sladké mandarinky a výrazného koriandru. V podmanivém srdci se ukrývá vzácné labdanum, vášnivá růže a skvostná levandule. V základu vůně se nachází dokonale smyslná směsice esencí. Hřejivé dřevité tóny a působivost ambry poskytují neobyčejnou intimní sílu.

Hlava: citrus, mandarinka, koriandr

Základ: ambra, dřevité tóny

Srdce: labdanum, růže, levandule

Diesel Zero Plus Masculine

Zero Plus Masculine je květinově-kořeněná pánská vůně, která upoutá vaše smysly svou mužnou a zároveň svěží kompozicí. Základem je pižmo a jantar, které jsou zjemněny květinovými tóny konvalinky, fialky a jasmínu. Celá symfonie je podtržena vůní skořice, hřebíčku a pomeranče. Parfém je určený pro náročné muže, kteří nechtějí zaniknout v davu. Vůně byla uvedena na trh v roce 1999.

Hlava: skořice, hřebíček, pomeranč, bergamot, kardamom

Srdce: konvalinka, fialka, jasmín, muškátový oříšek, anýz, růže

Základ: vanilka, pačuli, ambra, pižmo

Diesel Fuel for Life Homme

Tato vůně ve vás probudí chuť žít život naplno. Dokonale symbolizuje vzrušení, volnost a prostor. Parfém doslova mýtického původu je okořeněný přírodními surovinami jako je anýz, levandule nebo heliotrop. Diesel Fuel Life Homme je opravdu unikátním balzámem, jehož vedlejší účinky jsou nekontrolovatelné. Muž, který parfém nosí je opravdovým požitkářem.

Hlava: hvězdičky anýzu, grapefruit

Srdce: malina, levandule

Základ: heliotrop, suchá dřeva

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1