Escada

Největší luxusní značka prét-a-porter na světěEscada, byla založena v Mnichově Wolfgangem a Margarethou Ley v roce 1976. Za jejím úspěchem značky stojí žena Margaretha Ley, která svou kariéru započala u Leily, dvorní krejčové na Švédském královském dvoře. Překypujíce talentem, pokročila a stala se návrhářkou oděvů Escada, které zdůrazňovaly neobvyklé kombinace barev a vzorů. Její manžel Wolfgang Ley, který byl obchodníkem, navrhl a realizoval marketing společnosti Escada. Legendární jméno Escada má svůj příběh: Escada se totiž jmenoval vítězný kůň, na kterého si Wolfgang a Margaretha Ley vsadili během svých líbánek. Značka Escada v dnešní době nabízí nejen oblečení a doplňky, ale také velmi oblíbené parfémy.

Dámské parfémy:

Escada Especially

Okouzlující dámská vůně Especially od Escady je ideální pro každou moderní dívku, která chce zdůraznit svou něžnost a nevinnost, ale zároveň poukázat na jistou dráždivost a smyslnost, která je v ní ukryta. Výborně se však tento luxusní parfém hodí i pro každou ženu, která si umí užívat života plnými doušky. Všechny nositelky parfému Especially jsou okouzlující a spontánní.

Hlava: ambrette, hruška

Srdce: ylang-ylang, vodní tóny, růže

Základ: pižmo

Escada Magnetism

Jedinečná vůně Escada Magnetism je určena pro všechny moderní  ženy, které jsou nadčasové, originální a své, ale zároveň romantické a smyslné. Vůně se bude hodit jak do teplých, ale i do chladnějších dnů v roce. Budete-li vlastnit tuto vůni, stanete se doslova živým magnetem pro okolí.

Hlava: frézie, zelené tóny

Srdce: jasmín

Základ: mandle

Escada Incredible Me

Dámská vůně Escada Incredible Me dokonalým způsobem symbolizuje moderní, sebevědomou a úspěšnou ženu, která je oduševnělá, má smysl pro humor, svůj styl a miluje tajemno a mystično. Výjimečnost parfému Incredible Me potvrzuje i luxusní flakón, který je ukázkou dokonalého moderního designu. Hlavu vůně tvoří čerstvé klementýnky, které se díky svému jedinečnému aroma proplétají se samotným srdcem vůně. Zde se nachází křišťálový zimolez, svůdně opojná orchidej a chiang mai. V základu vůně se nachází úchvatné, delikátně sladké tiramisu a hřejivé santalové dřevo.

Hlava: klementinka

Srdce: chiang mai, orchidej, zimolez

Základ: tiramisu, santalové dřevo

Escada Desire Me

Dámský parfém Escada Desire Me je sladká květinová vůně inspirovaná neovladatelnou touhou, kterou žena dokáže v muži vyvolat jediným dramatickým pohledem. Žena Desire Me totiž ví, že je objektem touhy a záhadou, kterou by chtěl každý vyřešit. V samotném úvodu vůně Escada Desire Me vás ihned uchvátí sladké a požitkářské tóny jedinečného tiramisu, podmanivé kávy a smyslné hnědé čokolády. Tuto neodolatelnou směs vůní doplňuje hedvábné květinové srdce, které se skládá z opojné orchideje, skvostné pivoňky a uhrančivého zimolezu. Hravý a vzrušující základ vůně dotváří neobyčejně šťavnatá mandarinka.

Hlava: káva, čokoláda, tiramisu

Srdce: orchidej, pivoňka, zimolez

Základ: mandarinka

Pánské parfémy:

Escada Sunset Heat Pour Homme

Jedinečná a excelentní pánská vůně Escada Sunset Heat Pour Homme dokonalým způsobem evokuje kouzelný okamžik, kdy se spojují dva naprosto odlišné světy a dějí se neočekávané věci. Tento parfém Sunset Heat Pour Homme představuje tajuplné místo, kde se spojuje noc s živými sny. Pečlivě vybrané a čisté esence opojné levandule se dokonalým způsobem proplétají s živočišnou zemitou ambrou a s osvěžujícím čerstvým citrónem.  Šťavnaté akordy grapefruitu jsou doplněny smyslným drahocenným pižmem.

Hlava: karambola, grapefruit, citron

Srdce: levandule, zelené listy, ibišek

Základ: jantar, pižmo

Escada Moon Sparkle for Men

Mladá a ambiciózní pánská toaletní voda Escada Moon Sparkle for Men zdůrazní mužský šarm a sex-appeal. Je určena pro muže-svůdníka, kterému jen těžko ženy odolají. Vůně Moon Sparkle for Men zvýrazní vaše přednosti a podtrhne váš styl. Parfém Escada Moon Sparkle for Men je vůně, která vás uhrane aromatickými tóny prodchnutými šťavnatou mandarinkou, podmanivým bergamotem, výrazným pepřem a hřejivým zázvorem. Akvatické svěží srdce se skládá z vodních květin, křehké fialky a zeleného grapefruitu. Dřevité tóny v základu vůně vás uchvátí cedrovým dřevem, mořskou ambrou a jedinečným vetiverem.

Hlava: zázvor, mandarinka, bergamot, pepř

Srdce: grapefruit, vodní květ, fialka

Základ: ambra, cedr, dřevo, vetiver

 

 

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1