Guerlain

Historie počátku značky Guerlain sahá do roku 1828, kdy Pierre Francois Pascal Guerlain otevřel svou první parfumerii v Paříži. Pierre ve spolupráci se svými syny vytvářel vůni pro každého zákazníka individuálně, což přineslo velký ohlas. V roce 1840 přestěhoval obchod do nejmódnější pařížské čtvrti. V roce 1853 vymyslel kolínskou vodu Eau Cologne Imperiale pro Krále Napoleona III. Po smrti Pierra se starali o další rozvoj firmy jeho synové. Všechny parfémy měly velký úspěch, celkem existuje cca 600 druhů parfémů značky Guerlain. Nadčasovost dokazuje parfém Shalimar, který vznikl v roce 1925, ale dodnes patří svou rafinovanou orientální vůní mezi vyhledávané parfémy.

Dámské parfémy:

Guerlain Samsara

Guerlain Samsara je velmi smyslná, živočišná vůně pro vášnivé ženy, které vědí, co chtějí. Symbolizuje nekonečnost, touhu, nespoutanost a průbojnost. Jedinečné složení vůně Samsara vás uchvátí a unese do světa vašich nejtajnějších představ. Díky neodolatelné směsici vůní budete vždy středem pozornosti! Orientální hlavu vůně tvoří šťavnatý citrón, aromatické ylang-ylang a sladká broskev, kterou obklopuje tajemný bergamot. Srdce vůně je výhradně namícháno z čistých esencí jasmínu, kosatce, jemné růže a narcisu. Hřejivý svůdný základ dodává santalové dřevo, energií nabitý jantar, sladká vanilka a fazole Tonka. Tento úchvatný parfém od luxusní značky Guerlain se skvěle hodí jak pro romantické schůzky, tak pro každodenní použití.

Hlava: citron, ylang-ylang, broskev, bergamot

Srdce: narcis, jasmín, růže, kosatec

Základ: tonka fazole, santalové dřevo, jantar, vanilka

Guerlain L’Instant pour Homme

Toaletní voda Guerlain L’Instant pour Homme je pánský parfém vytvořený již tradiční značkou Guerlain, jednou z nejstarších francouzských výroben parfémů. Světu byl představen v roce 2004 jako komplementární do dvojice s dámským parfémem L’Instant de Guerlain. Vůně okolo svého nositele vytváří velice svůdnou a neodolatelnou atmosféru, která vzniká kombinací síly, senzitivity, honosnosti a výjimečnosti. Snoubí se v ní nevázanost a osobitost. Vůně bourá stereotypnost dnešní doby, čímž její majitel vyniká v jakékoliv společnosti. Kompozice toaletní vody L’Instant pour Homme začíná jemnými, podmanivými, kořeněnými vůněmi anýzu, pepře a krystalků badyánu, které rozjasňují osvěžující tóny citrusu a jasmínu. Na tyto plynule navazuje orientální vůně santalového dřeva a atmosféra indických čajových dýchánků. Závěru potom kraluje aroma semínek ibišku a transcendentního pačuli. Flakon toaletní vody působí velice elegantním dojmem a s dámskou verzí parfému tvoří vkusnou dvojici.

Hlava: pepř, jasmín, citrusy, anýz, badyán

Srdce: čaj, santalové dřevo

Základ: pačuli, ibišek

Pánské parfémy:

Guerlain Guerlain Homme

Guerlain Guerlain Homme je dřevitá vůně. Je však současně velice svěží, energická a uvolněná. Jedná se o esenci velmi moderní, plné života a dynamiky. Ukrývá v sobě však i neuvěřitelnou dávku svůdné smyslnosti. Kombinuje tak dlouhotrvající svěžest s drsnou a ryze sexy přitažlivostí. Vůně v sobě také má nadčasovou univerzálnost stejně jako všechny parfémy Guerlain. Vůně Guerlain Homme je esencí svěžesti. A to díky výrazné citrusové vůni bergamotu, které ještě větší chladivost dodává kapka máty. Už při otevření je tato vůně jako osvěžující lehká ranní sprcha. Vůně v sobě však má i mužskou jemnost a náznak něhy. Ukrývá v sobě totiž i vetiver, jehož sladkost však vyrovnává drsnou hladkostí cedrové dřevo. Nádech exotiky pak esenci dodává kapka esence mojita, které zahaluje celou vůni aurou omamného opojení.

Hlava: limetka, máta
Srdce: květinový akord, bergamot
Základ: zelený dřevitý akord, cedr, vetiver

Guerlain Vetiver Extreme

Guerlain Vetiver Extreme Vetiver je senzuální vůně pro všechny moderní muže, kteří rádi objevují něco nového. Parfém Extreme Vetiver je svěží i temný, zelený i zemitý. Začíná velmi citrusově a postupně se rozleží do příjemné kompozice sestávající se z koření a vetiverového základu. Samotný úvod vůně Guerlain Vetiver Extreme Vetiver se skládá z úchvatné artemisie, svěžího bergamotu, citronu, podmanivého estragonu a sladké lékořice. V srdci se ukrývá podmanivé aroma kadidla, muškátového oříšku a pepře. Zajímavý závěr vůně tvoří hřejivý cedr, fazole tonka a svěží vetiver. Pánský parfém od značky Guerlain je vhodný k dennímu používání. Pánská vůně Guerlain Vetiver Extreme Vetiver dokonalým způsobem podtrhne váš jedinečný styl a osobitý šarm.

Hlava: estragon, citron, bergamot, lékořice, artemisia

Srdce: muškátový oříšek, kadidlo, pepř

Základ: vetiver, fazole Tonka, cedr

 

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1