Lancome

Armando Patijean založil v roce 1935 kosmetickou značku s názvem Lancome. Jeho idejí bylo, vytvořit takovou firmu, která by symbolizovala francouzskou krásu a eleganci pro celý svět. Název firmy Lancome je inspirovaný jeho návštěvou na zámku Le Château de Lancosme, který obklopovaly divoké růže. Tyto růže se staly znakem firmy. Patijean se však nevěnoval jen výrobě kosmetiky a svůj sortiment rozšířil i o parfémy, které se brzy staly legendárními a světově oblíbenými. Za nejúspěšnější parfém Lancome je považována vůně Lancome Tresor, která dodnes patří mezi deset neprodávanějších parfémů světa. Parfém byl představen přitom v roce 1990.

Dámské parfémy:

Lancome Tresor Midnight Rose

Květinově-ovocná vůně Lancome Tresor Midnight Rose byla uvedena na trh v roce 2011. Tento parfém je velmi smyslný a podmanivý. Zároveň působí tajemně a exoticky. Tresor Midnight Rose je skvělou vůní pro ženu, která chce být obletována a v centru pozornosti. Parfém Tresor Midnight Rose je speciálně navržen pro ženy sebevědomé, tajemné a žádoucí. Vůně je perfektní pro slavnostní příležitost nebo společenskou akci.

Hlava: růže, malina

Srdce: pepř, černý rybíz, pivoňka, jasmín

Základ: pižmo, vanilka, cedr

Lancome Miracle

Lancome Miracle je energií nabitá vůně, které dokáže nadchnout i okouzlit nejen vás, ale i vaše okolí. Parfém vytváří jedinečnou a inspirativní atmosféru. Hlava vůně se skládá z podmanivé frézie a delikátní švestky. V srdci se ukrývá hřejivý zázvor, rozkvetlá magnolie a pepř. Základ vůně je tvořená půvabným jasmínem a smyslným drahocenným pižmem. S vůní Lancome Miracle bude žádoucí každá žena.

Hlava: frézie, švestka

Srdce: zázvor, magnólie, pepř

Základ: jasmín, pižmo

Lancome Magnifique

Dámská vůně Lancome Magnifique je určena pro opravdové ženy, které vědí, co chtějí. Parfém je tvořený hřejivými a aromatickými tóny. Vůně je speciálně navržená pro moderní a dynamické ženy, které jsou rády středem pozornosti. Hlava vůně se skládá z okouzlujícího šafránu. V srdci se ukrývají tóny svůdné růže. Základu vůně vévodí akordy podmanivého dřeva. Vůně Lancome Magnifique vám dodá šarm a pravou eleganci.

Hlava: šafrán, jasmín

Srdce: růže

Základ: dřevo

Pánské parfémy:

Lancome Hypnose Pour Homme

Kořeněná pánská vůně Lancome Hypnose Pour Homme dokáže působit velmi neodolatelně a hypnoticky na vaše okolí. Vůně Hypnose Pour Homme je speciálně navržená pro všechny charismatické, dynamické a sebevědomé muže, kteří vědí, co chtějí. Hlava vůně se skládá z jedinečného bergamotu, kardamonu, sladké hravé mandarinky a máty. Srdce v sobě ukrývá svěží levanduli. Základ vůně je tvořený živočišnou ambrou a exotickým pačuli. Parfém Lancome Hypnose Pour Homme vás překvapí svojí smyslností a intenzitou.

Hlava: bergamot, kardamom, mandarinka, máta

Srdce: levandule

Základ: ambra, pačuli

Lancome Miracle Homme L’Aquatonic

Sportovní pánská vůně Lancome Miracle Homme L´Aquatonic dokonalým způsobem povzbudí vaši mysl a dodá vám sebevědomí. Můžete ji nosit do zaměstnání, nebo se její zelené vůni oddejte ve svém volném čase. Hlava vůně se skládá z citrónů, magických květů pomerančovníků a rebarbory. V srdci se ukrývá koriandr, hravá fialka a kapradí. Základ vůně je tvořený svěžím vetiverem, cedrovým dřevem a tajuplným guajakovým dřevem.  Kdekoliv se s touto nádhernou vůní objevíte, vyvoláte obrovskou vlnu nadšení a obdivu. Parfém byl uveden na trh v roce 2003.

Hlava: citron, květ pomerančovníku, rebarbora

Srdce: koriandr, fialka, kapradí

Základ: vetiver, cedr, guajakové dřevo

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1