Lolita  Lempicka

Světoznámou značku Lolita Lempicka založili roku 1983 manželé Josef a Josiane Pividal. Název společnosti je inspirovaný slavným románem Lolita. První butik byl otevřen v roce 1984 v Paříži. Značka se brzy proslavila díky svým jedinečným návrhům obleků inspirovaných rokem 1940. V roce 1977 byly vyrobeny první dámské parfémy, které jsou již od svého počátku známé svými originálními flakony ve tvaru jablka. Parfémy značky Lolita Lempicka vynikají svojí pohádkovou jemností a svěžestí.

Dámské parfémy:

Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Dámská vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka dokonalým způsobem symbolizuje lásku a něhu. Vůně připomíná první romantické schůzky, jemné vyrušení a bušící srdce. Hlava vůně je tvořená svěžím anýzem a podmanivým břečťanem. Srdcem prostupují tóny fialky, kosatce a sladké lékořice. Základ vůně se skládá z jemné vanilky, delikátní mandle a jedinečných tonka fazolí.

Hlava: anýz, břečťan

Srdce: fialka, kosatec, lékořice

Základ: vanilka, mandle, tonka fazole

Lolita Lempicka Si Lolita

Jedinečná vůně Lolita Lempicka Si Lolita se snaží vyjádřit tajné holčičí sny, které v sobě ukrývá každá žena. Lolita Lempicka prezentuje dětskou křehkost ve spojení s odvahou, svobodou a sílou osobnosti. Originálně navržený flakon vůně ve tvaru čtyřlístku symbolizuje štěstí jako hybnou sílu, díky které se vše stává možným. Parfém Lolita Lempicka Si Lolita vytváří auru tajemství a zanechává na pokožce vůni snů. Zároveň však vyjadřuje smyslnou, provokativní a čistou ženskost.

Hlava: mandarinka, bergamot, pepř

Srdce: hrachor, karafiát, otočník evropský

Základ: pačuli, ambra, tonka fazole, pryskyřice

Lolita Lempicka Eau de Desir

Citrusová dámská vůně Lolita Lempicka Eau de Desir v sobě ukrývá omamné a podmanivé esence, které vás okamžitě uchvátí. Parfém se výborně hodí pro letní horké dny, kdy vás jeho příjemné aroma skvěle doplní a povzbudí. Samotný počátek vůně je tvořený jedinečnými akordy citrónu spolu s verbenou. V srdci vůně se ukrývají esence hravé fialky a půvabného jasmínu. Základ parfému je tvořený drahocenným pižmem. Vůně Lolita Lempicka Eau de Desir dokonalým způsobem připomíná léto a je stejně osvěžující jako ta nejdelikátnější zmrzlina.

Hlava: citron, verbena

Srdce: fialka, jasmín

Základ: pižmo

Lolita Lempicka Forbidden Flower

Dámská vůně Lolita Lempicka Forbidden Flower představuje touhu a vzrušení. Parfém se skládá z jedinečných květinových akordů a delikátních tónů. Smyslnost a přirozená lehkost parfému vás zcela ohromí. Hlava vůně je tvořená jedinečnou mimózou, sladkou jahodou a protikladným pelyňkem. V srdci se ukrývají esence půvabné pivoňky, hravé fialky a svěžího anýzu. Základ vůně se skládá z delikátní mandle, drahocenného pižma a úchvatné višně.

Hlava: mimóza, jahoda, pelyňek

Srdce: pivoňka, fialka, anýz

Základ: mandle, pižmo, višeň

Pánské parfémy:

Lolita Lempicka Au Masculin

Pánský parfém Lolita Lempicka Au Masculin je mužskou verzí úspěšné vůně pro ženy. Samotný počátek vůně je tvořený hravou vanilkou, podmanivým břečťanem a fialkou. Srdcem prostupují esence rumu, ořechů, absintu a svěžího protikladného anýzu. Zajímavou tečku na závěr dotváří drahocenné pižmo, vetiver a cedrové dřevo. Pánská vůně Lolita Lempicka Au Masculin podtrhuje mužskou smyslnost a skrytou citlivost.

Hlava: vanilka, břečťan, fialka

Srdce: rum, ořechy, absinth, anýz

Základ: pižmo, vetiver, cedr

 

 

 

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1