Masaki Matsushima

Masaki Matsushima je avantgardní, japonský módní návrhář, který pochází ze slavné školy Bunka Fashion. Matsushima je proslulý po celém světě svými jedinečnými a originálními kolekcemi, které se vyznačují svojí exkluzivitou. Značka Masaki Matsushima velmi odvážným způsobem kombinuje různé materiály, vytváří neobvyklé tvary a má schopnost působit na naše smysly velmi magickým dojmem. Návrhář Masaki však nezůstal jen u návrhů oblečení, ale svoji pozornost směřuje i na výrobu exkluzivních parfémů, které jsou známé svým exotickým aroma a neobvyklými flakony, které již na první pohled dokážou zaujmout i inspirovat.

Dámské parfémy:

Masaki Matsushima Masaki/Masaki

Dámská vůně Masaki Matsushima Masaki je tvořená ovocně-květinovými tóny, které skvělým způsobem podtrhnou a zdůrazní vaši eleganci. Počátek vůně se skládá z exotického liči, vodního melounu, ovocných tónů a akordů svěžího jablka. Srdcem prostupují tóny rozkvetlé magnólie, sakury a svůdné růže. Základ vůně je tvořený drahocenným pižmem, malinou, hřejivým cedrovým dřevem a pačuli. Vůně Masaki Matsushima Masaki vás zahalí do svého lehkého závoje svůdnosti a krásy.

Hlava: liči, vodní meloun, ovocné tóny, jablko

Srdce: magnólie, sakura, růže

Základ: pižmo, malina, cedr, pačuli

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro je dámská smyslná vůně, která v sobě dokonale propojuje jemnost, relaxaci a vyrovnanost. Název Shiro je totiž japonský výraz pro bílou barvu. Parfém symbolizuje integritu a čerstvost. Vůně Shiro skvěle doplní něžnou a elegantní ženu, která se ráda obklopuje krásnými věcmi a čistými liniemi. Zahalte se do závoje čistoty a pravé něhy s jedinečnou dámskou vůní Shiro od Masaki Matsushima!

Hlava: cyklamen, bavlna

Srdce: iris, růže

Základ: smrk, pižmo

Masaki Matsushima Masaki Art

Masaki Matsushima Masaki Art je nádherně ženský parfém, který vznikal jako umělecké dílo. Masaki Matsushima spojil pop art, jako model velkoměstské kultury, se svojí tokijskou vizí a vytvořil konceptuální flakon, jenž v sobě ukrývá vytříbenou francouzsko-japonskou vůni. Podtrhněte svůj styl a vaši osobnost s neobyčejnou dámskou vůní Masaki Matsushima Masaki Art!

Hlava: koření, bergamot,

Srdce: květinové tóny, švestka, růže

Základ: cedr, pižmo

Pánské parfémy:

Masaki Matsushima Aqua Mat Homme

Orientálně dřevitý parfém Masaki Matsushima Aqua Mat Homme je speciálně navržený pro moderní a sebevědomé muže, kteří vyhledávají adrenalin a rádi poznávají nové věci. Samotný počátek vůně se skládá ze svěží limetky a šťavnatého grepu. V srdci se ukrývají esence fíku, rákosu a hřejivého bambusu. Základ vůně je tvořený drahocenným pižmem a santalovým dřevem. Parfém se skvěle hodí pro letní i zimní období. Pánská vůně Masaki Matsushima Aqua Mat Homme je ukryta v jiskřivě modrém a průzračně čistém flakónu, který nenechá chladným žádného muže. Na trh byla uvedena v roce 2008.

Hlava: limetka, grep

Srdce: rákos, bambus, fík

Základ: pižmo, santalové dřevo

Masaki Matsushima M 0°C Men

Masaki Matsushima M 0°C Men je pánská vůně vhodná pro muže, který pro sebe hledá pravé osvěžení.  Originální a neobvyklý tvar flakónu je charakteristický pro nadčasovou značku Masaki Matsushima. Vůni ocení elegantní muž, který má svůj vytříbený styl. Masaki Matsushima M 0°C Men je nespoutaná a osvěžující pánská vůně, která symbolizuje svobodu a prostor. Nositel vůně se vždy cítí nabitý energií a plný elánu.

Hlava: tequila, citrusy

Srdce: zvonek, jablko

Základ: pižmo, dřevo

 

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1