Mexx

Společnost Mexx vznikla v roce 1980. Zpočátku však tato firma kladla důraz na oddělování dámského a pánského oblečení- Emmanuelle a Moustache. Po šesti letech se však firma rozhodla tyto dvě značky spojit a tak vzniknul název Mexx. Dvě písmena X představují dva polibky. Námět políbení se potom začal velmi často objevovat i v reklamách firmy a sloganech, jako je například: „Vše začalo políbením“. Značka Mexx je nejen známá ve světě módy, ale také ve světě parfémů. Vůně Mexx jsou celosvětově velmi populární a prodávané.

Dámské parfémy:

Mexx Woman

Dámská vůně Mexx Woman je určena všem sebevědomým a rozhodným ženám, které milují zábavu, jsou si jisté svým životním stylem a často bývají inspirací pro své okolí. Nechejte se zlákat příjemně nakažlivými prvky této vůně, které ve vás vyvolají hřejivý pocit uspokojení, radosti a smíchu. Ihned v samotném úvodu vůně Mexx Woman vás naprosto uchvátí sladký černý rybíz doplněný kapkou citrónu a svěžím bergamotem. V srdci se nachází jemný jasmín, půvabně hravá konvalinka a svůdná růže. Zajímavou tečku na závěr dotváří hřejivé santalové dřevo, prosluněný jantar a podmanivý cedr.

 Hlava: černý rybíz, citron, bergamot

Srdce: jasmín, konvalinka, růže

Základ: santalové dřevo, jantar, cedr

Mexx Fresh Woman

Svěží dámská vůně Mexx Fresh Woman byla při svém vzniku inspirovaná jemným mořským vánkem. Parfém se ukrývá ve velmi originálním flakonu minimalistického designu. Hlava vůně se skládá ze šťavnaté mandarinky. Srdcem prostupují esence leknínu a oleandru. Základ vůně je tvořený hřejivým cedrovým dřevem. Dámská vůně Mexx Fresh Woman vám dodá novou energii a pocit nespoutaného osvěžení.

Hlava: mandarinka

Srdce: leknín, oleandr

Základ: cedr

Mexx Magnetic Woman

Mexx Magnetic Woman je neobyčejná dámská vůně s magnetickou přitažlivostí. Svěží a vzrušující tóny vytvářejí jedinečnou kompozici. Ovocný parfém Magnetic Woman začíná hravě a téměř nevinně, jen aby se vzápětí vyvinul v přesvědčivou a neodolatelnou vůni prvního setkání a prvního polibku. Samotný úvod parfému Mexx Magnetic Woman patří hravé fialce, čerstvě utrženému jablku a intenzivnímu pepři. V srdci se nachází půvabná konvalinka a skvostný křehký lotos. Základ vůně se skládá z okouzlujícího kosatce, drahocenného pižma a exotického santalového dřeva. Luxusní dámský parfém od Mexx se perfektně hodí pro denní i večerní nošení do společnosti.

Hlava: jablko, pepř, fialka

Srdce: konvalinka, lotos

Základ: pižmo, kosatec, santalové dřevo

Pánské vůně:

Mexx Black Man

Mexx Black je dřevitá a nadčasová vůně určená pro přitažlivého muže plného energie, který je odhodlaný prosadit se v soukromém i profesním životě. Má plno nápadů a vždy je připravený otevřít dveře novým příležitostem. Lehce a sebejistě si dokáže ihned se vším poradit. Mexx Black je stylová, konzervativní a zároveň sexy vůně, která odkryje vaši ohnivou a vášnivou stránku. V samotném úvodu vás zaujme osvěžující vodní akord, sladká mandarinka a jedinečné zelené tóny. Srdce vůně je okořeněné černým pepřem, který je doplněn jemným leknínem a cedrovým dřevem. Smyslný mužný základ vytváří exotické pačuli, hřejivé santalové dřevo a opojné tóny ambry. Tento pánský parfém Mexx můžete bez obav nosit po celý den a vzít si jej můžete i na romantickou schůzku.

Hlava: vodní tóny, mandarinka, zelené tóny

Srdce: leknín, pepř, cedr

Základ: ambra, santalové dřevo, pačuli

Mexx Ice Touch Man

Mexx Ice Touch Man je osvěžující a zároveň jemně kořeněná pánská vůně, kterou jistě ocení všichni moderní muži v letních horkých dnech. Vůně symbolizuje vodu a evokuje krásnou modrou lagunu plnou nové energie. Parfém v sobě dokonalým způsobem spojuje grapefruit, jablko a mandarinku spolu s akordy dřeva, drahocenného pižma a exotického pačuli. Pánský parfém Mexx Ice Touch Man působí velmi inspirativně a dodává pocit sebevědomí.

Hlava: grapefruit, mandarinka, jablko

Srdce: vodní tóny, růže, jasmín

Základ: tonka fazole, santalové dřevo, ambra, pižmo, pačuli

Další parfémy od Mexx naleznete zde:

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1