Moschino

Návrhář Franco Moschino se narodil roku 1950 nedaleko italského Milána. Jeho velkým snem bylo stát se malířem a rozhodnul se pro studium na jedné z prestižních italských univerzit. Moschino začal kreslit i návrhy oblečení a jeho skvělých kreseb si brzy všimnul i Giorgio Armani a v roce 1971 mu dal práci kreslíře kolekcí. O šest let později začal Moschino dělat práci designera pro společnost Cadette. V 1983si však založil konečně vlastní společnost, kterou pojmenoval Moonshadow. Francescova tvorba byla brzy pověstná svojí extravagancí. Jeho slavný výrok zní: „Když nemůžete být elegantní, buďte alespoň extravagantní.“ Značka Moschino v současné době nevyrábí pouze oblečení, ale také šperky, hodinky a parfémy. Jednou z hlavních ingrediencí parfémů Moschino jsou citrusy. Vůně jsou hravé a plné života.

Dámské parfémy:

Moschino I Love Love

Dámská vůně Moschino I Love Love je plná radosti a optimismu. Parfém dokonale evokuje pocity opojení bláznivou mladistvou láskou. Vůni ocení zejména všechny romantické dívky a ženy, které si chtějí užívat života plnými doušky. Samotný počátek vůně se skládá z osvěžujících akordů pomeranče, grapefruitu, citronu a šťavnatého rybízu. Srdcem prostupují esence skořice, hravé konvalinky a čajové růže. Základ vůně je dotvořený exotickým santalovým dřevem a drahocenným pižmem. Vůně se ukrývá v extravagantním flakónu, který je přímo typický pro značku Moschino.

Hlava: pomeranč, grapefruit, citron, rybíz

Srdce: skořice, konvalinka, sítina, čajová růže

Základ: santalové dřevo, pižmo, dřevo

Moschino Funny!

Dámská vůně Moschino Funny! je nabitá energií a radostí ze hry a rozkoše. Parfém symbolizuje mládí a bezstarostný rytmus života. Vůně je vytvořena pro mladé ženy, které milují originalitu a neustále hledají nové výzvy. Hlava vůně je tvořená sladkým pomerančem, protikladným pepřem a rybízem. V srdci se ukrývají tóny čaje, hedvábného jasmínu, fialky a skvostné pivoňky. Základ vůně se skládá z cedrového dřeva, drahocenného pižma a hedvábného mechu. Parfém Moschina Funny! v sobě ukrývá neobyčejné kouzlu svobody a lásky.

Hlava: pomeranč, pepř, rybíz

Srdce: čaj, jasmín, fialka, pivoňka

Základ: cedr, pižmo, ambra, mech

Moschino Hippy Fizz

Parfém Hippy Fizz od Moschino je jarní bezstarostná vůně plná radosti. Okázale se v ní snoubí šarm a spontánnost. Vůně Hippy Fizz je ztělesnění hravosti a svěžího přístupu k životu. Zářivý úvod je nabitý energií a vitalitou. Nalezneme v něm propojení osvěžujícího citrónu s čerstvými křehkými lístky malinovníku a aromatické magnolie. V šarmantním srdci vůně se ukrývá vzácná růže stolistá, okouzlující parmská fialka a půvabný lotos. Jiskrná vůně je zlehka uzemněna hřejivým mechem, cedrovým dřevem a skvostným osmanthusem. Tento pozitivně laděný parfém Moschino se skvěle hodí zejména pro jarní a letní veselé dny.

Hlava: citron, malina, magnólie

Srdce: fialka, růže, lotos

Základ: osmanthus, cedr, mech

Moschino Toujours Glamour

Dámská vůně Moschino Toujours Glamour je klíčem, který odemyká tajné dveře do výjimečného světa, kde se prolíná realita s fantazií. Fascinující kompozice parfému Toujours Glamour je živoucím vyjádřením moderní ženskosti. Flakón ve tvaru vášnivého srdce v zářivé kombinaci stříbřité a fialové barvy, vás zaujme na první pohled svým perfektním a přitom i vtipným designem. Dámská vůně Moschino Toujours Glamour se lehce dotkne vaší pokožky závanem svěžesti, který rázem odhalí i ty nejtajnější touhy a přání.

Hlava: kardamom, rybíz, fialka

Srdce: jasmín, lilie, mandle

Základ: pižmo, heliotrop, benzoin

Pánské parfémy:

Moschino UOMO

Pánský parfém Moschino UOMO má orientální vůni a jemný nádech s květinovými esencemi. Dokonale propojuje harmonické prvky a sílu odvahy, klasiku a modernu. Její osobité složení je stvořené pro sebejisté muže, kteří přesně vědí, co chtějí a jdou si pevně za svými cíli. Parfém Moschino UOMO se otvírá elegantní kombinací nového hedionu, hřejivého růžového dřeva a průsvitného koriandru. V podmanivém srdci vůně se ukrývá brambořík, drobné skořicové lístky a jedinečná muškátová šalvěj. Prosluněný základ se skládá z cedrového a ambrového dřeva, pelyňku a charismatického mošusu. Tento luxusní pánský parfém Moschino UOMO můžete nosit bez obav po celý den.

Hlava: dřevo, koriandr, (čínský zlatý pomeranč), hedion

Srdce: brambořík, šalvěj, skořice

Základ: cedr, mošus, sluneční tóny, pelyněk, ambra

Moschino Forever

Moschino Forever je neobyčejná kořenitě-dřevitá vůně pro muže, která byla na trh uvedena v roce 2011. Tento parfém je velmi osobitý a podmanivý. Jeho nositel je pro své okolí velmi přitažlivý. Hlava vůně se skládá z kumquatu, bergamotu a jedinečného badyánu. Srdcem prostupují esence šalvěje, okouzlujících tonka fazolí a protikladného pepře. Základ vůně je tvořený ze smyslného pižma a hřejivého santalového dřeva. Parfém Moschino Forever můžete nosit po celý den.

Hlava: kumquat, bergamot, badyán

Srdce: tonka fazole, pepř, šalvěj

Základ: pižmo, santalové dřevo

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1