Paco Rabanne

Francisco Rabaneda se narodil v roce 1934 nedaleko San Sebastian ve Španělsku. Jeho rodina se však později přestěhovala do Francie, kde Rabanne vystudoval architekturu na škole Beaux-Arts v Paříži. Po ukončení studia se však rozhodnul začít navrhovat boty a kabelky. Nejdříve však začal pracovat jako knoflíkář u známých krejčovských značek jako Nina Ricci, Balenciaga či Givenchy. Postupem času se propracoval od knoflíků po další doplňky a od roku 1965 svá díla začal označovat pod názvem Paco Rabanne. Vlastní módní dům otevřel v roce 1966 a od té doby navrhnul velké množství exkluzivních módních kousků a parfémů, které vynikají nevídanými kompozice esencí.

Dámské parfémy:

Paco Rabanne Lady Million

Paco Rabanne Lady Million je jedinečný dámský parfém pro opravdové ženy, které se rády obklopují luxusem. Kombinace okouzlujících smyslných květin a opojného ovoce vás bude dokonale hýčkat. Vůně oslavuje krásu ženství a přináší své nositelce opravdový požitek. Nevtíravá vůně se skládá z medových tónů, květů pomerančovníku, svěžího citronu a exotického pačuli. S vůní Lady Million se tanete dominantní a sebevědomou ženou, které budou muži padat k nohám.

Hlava: med, pačuli

Srdce: jasmín, květ pomerančovníku, gardénie

Základ: neroli, citron, malina

Paco Rabanne Ultraviolet

Paco Rabanne Ultraviolet je květinově-orientální vůně, která dokáže příjemně zahřát v chladnějších dnech, pohladí jako paprsky slunce. Vůně Paco Rabanne Ultraviolet se tedy výborně nosí zejména v podzimních a zimních měsících. Luxusní parfém Ultraviolet je tak opojnou směsicí vyzývavosti a něžné romance. Je ideální pro ženy sebejisté, moderní, které vědí, co chtějí. Vůně Ultraviolet od Paco Rabanne dokáže nenápadně tyto vlastnosti zvýraznit, upoutá pozornost.

Hlava: paprika

Srdce: nové koření, červené, žluté

Základ: vanilka, ambra

Paco Rabanne XS Black for Her

Paco Rabanne XS Black for Her je dámská vůně plná protikladů. Dokonalým způsobem v sobě mísí ženskost a smyslnost. Nenechá v klidu žádného muže a vám dodá sebevědomí. Tento moderní, květinově ovocný parfém XS Black for Her upoutá každého, kdo jej ucítí. Aromatické tamaridové květy, brusinka a lehce pikantní růžový pepř plynule přechází do svůdného ženského srdce. Zde se ukrývá podmanivá černá fialka, kýchavice a rozkvetlé květy kakaovníku. V základu vůně vás zahřeje dřevo massosie, exotické pačuli a intenzivně sladká tahitská vanilka. Tato exkluzivní jedinečná vůně od značky Paco Rabanne se výborně hodí k dennímu nošení i na romantickou schůzku.

Hlava: pepř, brusinky, tamarind

Srdce: kakao, fialka, kýchavice

Základ: vanilka, dřevo, pačuli

Pánské parfémy:

Rabanne Pour Homme

Paco Rabanne Pour Homme je klasická pánská vůně představena již v roce 1973. Je vhodná pro jakoukoli generaci a jakýkoli životní styl. Samotný počátek vůně se skládá z akordů delikátní papriky. V srdci se ukrývá orientální koření. Základ vůně je tvořený živočišnou ambrou a sladkou vanilkou. Pánský parfém Rabanne Pour Homme dokonale doplní moderního gentlemana, který ví, co chce.

Hlava: paprika

Srdce: červené, žluté, nové koření

Základ: ambra, vanilka

Paco Rabanne Ultrared Man

Paco Rabanne Ultrared Man je luxusním a elegantním společníkem, jehož červeně zářící flakón je toho skutečným důkazem. Tato vůně je určena všem mužům, kteří se nebojí vyjít vstříc novým zítřkům za svitu červených odlesků, které vyvažují dávku luxusu, harmonie a životního stylu. Paco Rabanne Ultrared Man Toaletní voda umocní v každém muži touhu po dokonalém světě a harmonii. Parfém skvělým způsobem doplní sebevědomé muže, kteří mají styl a vkus.

Hlava: pomeranč

Srdce: pralinka, tonka fazole

Základ: vanilka, pačuli

Paco Rabanne Black XS L´Exces for Him

Paco Rabanne Black XS L’Exces for Him je novinkou roku 2012. Jedinečné citrusové aroma vůně podtrhne váš styl a zvýrazní vaši osobnost. Jedinečný exotický koktejl vůně se skládá z osvěžujícího citronu amalfi, okouzlující levandule, prosluněného jantaru a exotického pačuli. Parfém Paco Rabanne Black XS L´Exces for Him vám dodá sex-appeal a sebevědomí.

Hlava: citron amalfi,

Srdce: levandule

Základ: jantar, pačuli

Další parfémy Paco Rabanne naleznete zde:


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1