Prada

Značka Prada byla založena roku 1913 bratry Mariem a Martinem Prada. Firma se nejdříve zabývala výrobou cestovních zavazadel a bot. Brzy se značka tak proslavila, že se stala hlavním dodava­te­lem ces­tovních doplňků a obuvi u krá­lov­ského italského dvora. Značka Prada se však proslavila i ve světě módy a parfémů, které vynikají nejen svým minimalistickým designem, ale také jedinečným a velmi luxusním aroma.

Dámské parfémy:

Prada Infusion De Fleur D´Oranger

Dámská vůně Prada Infusion De Fleur D´Oranger evokuje zahradu plnou omamných květin a citrusových plodů. Parfém se skvěle hodí pro temperamentní a zároveň romantické ženy, které hledají to pravé osvěžení. Hlava vůně je tvořená květy pomerančovníku. Srdcem prostupují esence hedvábného jasmínu a podmanivé tuberózy. Základ vůně se skládá z exotického neroli.

Hlava: květ pomerančovníku

Srdce: jasmín, tuberóza

Základ: neroli

Prada Milano Infusion D’Iris

Prada Milano Infusion D’Iris je vzdušná dámská vůně pro romantické a moderní ženy. Ukrývá v sobě jiskrnou čistotu, svěžest a lehkost. Parfém Milano Infusion D’Iris je intimní a osobní vůně, která vás v okamžiku zahalí do svého hebkého závoje. Parfém otevírají sladké noty mandarinky, aromatických pomerančových květů a podmanivého galbana. V srdci vůně se spolu proplétají průzračné esence kosatce, cedru a zářivého vetiveru. Tuto jedinečnou kompozici doplňují akordy omamného kadidla a benzoinu. Exkluzivní parfém Prada se výborně hodí pro celodenní nošení.

 Hlava: galbanum, mandarinka, pomeranč

Srdce: cedr, vetiver, kosatec

Základ: kadidlo, benzoin

Prada Prada Tendre

Parfém Prada Prada Tendre vás překvapí svojí netradiční a odlehčenou podobou. Vůně je spojená s luxusní elegancí, půvabem a výjimečností. Ženy, které se rády oddávají módním trendům, jistě podlehnou. Tato okouzlující vůně je zcela ženská, fascinující a rafinovaná. První momenty parfému Prada Tendre otevřou sladké a šťavnaté citrusové plody. Poté rozkvete magické srdce květinovými akordy jasmínu, čajem maté a orientálním kardamonem. Závěr je doplněn teplými tóny santalového dřeva, indonéskou pačulí a zjemňujícím cedrem. Výsledkem je čarovná esence, díky které vám podlehne každý muž ve vaší přítomnosti.

Hlava: citron, bergamot, mandarinka, neroli

Srdce: jasmín, čaj, kardamom, vetiver

Základ: pačuli, labdanum, santalové dřevo, benzoin, cedr

Pánské parfémy:

Prada Amber Pour Homme

Ovocně dřevitý pánský parfém Prada Amber Pour Homme skvěle doplní všechny moderní sebevědomé muže, kteří mají svůj jedinečný styl. Nabízí jim svěžest za každé okolnosti, upravený vzhled a jemný nádech čerstvého ovoce a vzácných dřevin. Luxusní značka Prada vybrala pro tento parfém elegantně působící flakón z průhledného skla a třpytivým kovovým víčkem. Vsadila ho do tmavé krabičky prostých tvarů, jež evokují uměřenost, styl a šarm.

Hlava: mandarinka, kardamom, bergamot, neroli

Srdce: geranium, květ pomerančovníku, vetiver, pižmo, myrha

Základ: kůže, pačuli, vanilka, santalové dřevo, tonka fazole, labdanum, šafrán

Prada Infusion D’Homme

Orientálně-dřevitý pánský parfém Prada Infusion D’Homme vám dodá novou sílu a energii. Vůni ocení všichni aktivní gentlemani, kteří žijí ve městech. Samotný počátek vůně se skládá z neroli a sladké mandarinky. Srdcem prostupují esence galbana, cedru, vetiveru a hedvábného kosatce. Základ vůně je tvořený podmanivým benzoinem.

Hlava: neroli, mandarinka, čisté linie

Srdce: galbanum, cedr, vetiver, kosatec

Základ: benzoin

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1