Salvador Dali

Salvador Dali byl významný malíř, který se proslavil svými surrealistickými obrazy i svojí nevšední osobností a přístupem k životu. Společnost Salvador Dali tak vzdává hold svými exkluzivními parfémy tomuto jedinečnému a legendárnímu umělci. Parfémy značky Salvador Dali jsou originální nejen svým složením, ale také svými flakony, které jsou zároveň malými, nevšedními uměleckými díly. Jejich úchvatný vzhled je inspirovaný tolik známými a obdivovanými surrealistickými obrazy Salvadora Daliho.

Dámské parfémy:

Salvador Dali Eau De Ruby Lips

Dámská vůně Dali Eau De Ruby Lips je výjimečná vůně pro neobyčejné moderní ženy. Hlava se skládá z plátků růže. Srdcem prostupují esence zimolezu, ananasu a rozkvetlé magnólie. Základ je tvořený hřejivý cedrem a smyslným pižmem. Zajímavý a vzrušující ráz parfému Eau De Ruby Lips dokresluje i originální flakon, připomínající tvorbu Salvatora Daliho.

Hlava: růže

Srdce: zimolez, ananas, magnólie

Základ: cedr, pižmo

Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques

Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques je lehounkou svěží vůní zejména do horkých letních dnů. Parfém Sea & Sun in Cadaques je inspirován poklidným a uvolněným životem ve vesničce Cadaques ve Španělsku. Parfém Sea & Sun in Cadaques je příjemně sladce svěží díky vodním květům, které jsou obsaženy v srdci vůně. Především pak modrý leknín a lotosový květ zanechávají pocit pronikavého osvěžení. Rozkošná chladivost je ve vůni Sea & Sun in Cadaques kombinována s tóny zralého ovoce, kumquatu, meruňky a černého rybízu. Vůni však nechybí díky akcentům pižma a ambry ta pravá španělská vřelost.

Hlava: rybíz, kumquat, meruňka

Srdce: frézie, lotos, leknín

Základ: cedr, ambra, pižmo

Salvador Dali Laguna Maravilla

Parfém Salvador Dali Laguna Maravilla je charakteristická vůně čerstvého, exotického ovoce sladěná s jemnou a svůdnou vůní květin. Na první pohled vás zaujme unikátní, průzračný flakon ve tvaru úst, připomínající tyrkysově modrou lagunu.Výrazná vůně čerstvých citrónů a mandarinek vám vzpruží tělo, posílí mysl a dodá obrovské množství energie, která vás posílí na celý den, a vy se budete cítit naprosto svěží a vyrovnaná.

Hlava: mandarinka, bergamot, citron

Srdce: brambořík, růže, jasmín

Základ: vanilka, pižmo, santalové dřevo, ambra

Pánské parfémy:

Salvador Dali Black Sun

Pánská toaletní voda Salvador Dali Black Sun je určena pro muže, kteří rádi oslňují svým intelektem, šarmem a touhou po novém poznání. Jsou originální, tajemní a smyslní. Tato vůně v nich všechny tyto vlastnosti umocňuje. Toaletní vodu můžete nosit po celý den, a pokud rádi vybočujete, je pro vás opravdu tím pravým potěšením. Je pouze na vás v jakém ročním období se necháte zahalit do tajemného závoje plného úžasně vonících esencí.

Hlava: kadidlo, bazalka, cedr

Srdce: pryskyřice, muškát, kakost, šalvěj

Základ: vetiver, tonka fazole, vanilka

Salvador Dali Laguna Homme

Salvador Dali Laguna Homme je neobyčejná pánská vůně, která se do světa parfému dostala uvedením na trh v roce 2001. Od té doby si již získala spoustu příznivců mezi muži všech věkových kategorií, kteří milují dobrodružství. Salvador Dali Laguna Homme vás obklopí svěží aurou, jako při dobrodružném objevování nových exotických ostrovů, které jsou omývány třpytícím se, průzračným mořem, zalité teplými slunečními paprsky a ukrývající dech beroucí azurově modré laguny.

Hlava: mandarinka, ambra, bergamot

Srdce: ovocné a dřevité tóny, jasmín

Základ: vanilka a cedrové dřevo.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1