Posts Tagged ‘luxusní parfémy’

Okouzlující dámská vůně Givenchy Dahlia Noir L´Eau je jako vysněná mysteriózní květina, která si vás okamžitě podmaní. Parfém dokonale symbolizuje styl a eleganci módního domu Givenchy.

Dámská vůně Givenchy Dahlia Noir L´Eau dokonale odráží vnitřní svět každé romantické ženy, která hledá čistotu a lásku. Vůně je plná fascinace a sofistikovaně v sobě propojuje světlo a stín. Jedinečná květina Dahlia Noir sice v přírodě neexistuje, ale přesto zosobňuje ducha smyslnosti všech květin. Parfém připomíná aristokratický styl, pravou eleganci a je dokonalým protikladem mezi čistotou a smyslností, světlem a tmou. Vůně dokonale odhalí všechny fragmenty vaší osobnosti.

Samotný počátek vůně Givenchy Dahlia Noir L´Eause skládá z podmanivého neroli a sladkých šťavnatých citrusů. V srdci vůně se ukrývají esence svůdné růže, které vás pohladí po duši. Základem vůně prostupují esence drahocenného čistého pižma, exotického pačuli a hřejivého cedru. Parfém je vhodný pro celodenní nošení i pro slavnostní příležitosti.

Paco Rabanne Lady Million je vůně mnoha tváří. Flakon ve tvaru diamantu napovídá mnohé. Jeho zlatá barva totiž charakterizuje nejsilnější složku parfému, kterou je med. Mimo jiné zde také narazíte na další stavební pilíře vůně parfému, mezi které patří zejména esence šťavnatých malin a zralého pomeranče.

Vůně Paco Rabanne Lady Million má neuvěřitelnou schopnost se vyvíjet. Zatímco zpočátku ucítíte spíše tóny, které připomínají mýdlo, později se vůně vyvine do květinové hřejivosti a sladkého ovoce zalitého čerstvým medem. Všechny prvky vůně se spolu dokonale promíchávají a vytvářejí bohatý elixír, který je jako stvořený pro cílevědomé ženy. Parfém Lady Million totiž rozhodně není nic pro křehotinky.

Dámský parfém Paco Rabanne Lady Million má sladký hřejivý charakter, který ovšem v současné nabídce sladkých novinek může působit již trochu ohraně. Parfém se výborně hodí pro podzimní a zimní období. Je skvělou volbou pro společenské akce a je jako ušitý k večerní róbě. Jeho smyslnost je podmanivá a vláčná jako med. Vůně má v sobě závan čehosi znepokojujícího, co v převážně většině nemůže nechat žádného muže vedle vás klidným.

Bohužel vůně Lady Million nemá tak dlouhou výdrž, jak byste od ní očekávali. I když reklama hovoří o tom, že žena Lady Million dosáhne všeho pouhým jedním lusknutím prstu, já osobně bych to spíše viděla na o něco delší proces…svého vysněného cíle nakonec zřejmě docílíte – ale pouze pod jednou podmínkou, a to, že vaše okolí vůni po pár hodinách na vás ještě ucítí…

Lancome La Vie Est Belle je velice povedená dámská vůně z roku 2012, která si za krátkou dobu své existence získala velkou oblibu u žen celého světa. Jaké je tajemství úspěchu této gurmánské vůně?

Ingredience tohoto parfému jsou tak důmyslně zvoleny, že je v podstatě nemožné, aby z toho v závěru nevzniklo aroma, které si zamiluje snad každý. Šťavnatá hruška v úvodu dodává vůni tu správnou sladkost, zatímco černý rybíz uvolňuje své tolik důvěrné aroma, které v žádné správné dámské vůni nesmí chybět. Květiny jsou v parfému La Vie Est Belle velice jemné a zároveň osvěžující. Kombinace kosatce, pomerančových květů a jasmínu je zkrátka skvostná a příjemná jako něžné pohlazení. Klasický základ vůně, který je tvořený z pačuli, vanilky a tonka fazolí, je nečekaně doplněn ořechy, jenž ze svěží spontánní vůně rázem vykouzlí charizmatický parfém, který vás perfektně doplní nejen během dne, ale i při slavnostnějších příležitostech.

Reklamní spot k tomuto parfému hlásá, že by se každá žena měla zbavit pout, konvencí a jít svojí vlastní cestou. I tento parfém vychází ze zaběhnutých ingrediencí, které se ovšem uvnitř lahvičky přetváří v nový a nečekaný zážitek. Vůně La Vie Est Belle skutečně stojí za vyzkoušení. Díky svému nevtíravému aroma bude skvělým dárkem naslepo, ovšem pouze v případě, že osoba, kterou se chystáte obdarovat, má ráda sladké parfémy.

Parfém La Vie Est Belle není nijak neslušně provokativní, spíše je uhlazený a skvěle se hodí pro romantické ženy se sofistikovanou duší. Na kůži a zejména na oblečení vám vůně ulpí po velice dlouhou dobu a pokaždé když k ní přičichnete vám připomene svátečnější atmosféru.

Za zmínku stojí i flakon se silným skleněným podstavcem, který je vybroušen do tvaru úsměvu symbolizujícím pozitivní mysl. K hrdlu flakonu je připnuta perleťová stuha představující vlající křídla, která mají evokovat svobodu a nadhled.

Tato vůně rozhodně není nic pro milovníky odlehčených svěžích vůní. Pokud ovšem vyhledáváte vůně těžší, sladké a výrazné, potom je pro vás dámská vůně Calvin Kein Euphoria jako stvořená.

A jaká že tato tolik známá a oblíbená vůně je? Dalo by se říci, že v sobě ukrývá jistý druh elegance, smyslnosti i provokace zároveň. I když v jejím složení naleznete granátové jablko, mnoha lidem často evokuje spíše aroma zralých jahod nebo třešní. Když k tomu přidáte ještě úchvatné smetanové tóny, dojdete k závěru, že tento parfém je určený pro opravdové gurmány.

Vůně Euphoria je skutečně euforická a její název je velice výstižný. Perfektně se hodí pro vášnivou ženu s romantickou duší, která se nebojí otevřít své srdce lásce. Parfém okolo vás vytvoří dokonalou smetanovou auru a každý kdo do ní vstoupí, podlehne pokušení.

Tento parfém určitě není vhodný pro nošení v létě-na to je opravdu trochu moc výrazný. Na podzim a v zimě ovšem dokáže skvěle splnit hřejivou úlohu a bude vás po celý den udržovat v dobré náladě. Jeho aroma má opravdu velice dlouhodobou výdrž. Pokud se s ním nastříkáte ráno, okolo poledne se přemění ve skutečně příjemnou a o trochu jemnější vůni. Na povrch vzejde také uklidňující aroma vanilky a také působivé dřevité tóny. Na oblečení ji intenzivně budete cítit ještě i třetí den.

Milujete chuť pomerančů politých hořkou čokoládou? Potom určitě vyzkoušejte tuto smyslnou vůni od Armaniho, která je navržená pro opravdové gurmány. Tajuplná a lákavá kombinace sladkých hřejivých ingrediencí je také tím pravým lákadlem pro muže. Takže pokud chcete být přitažlivou hvězdou večera, potom je právě pro vás tento parfém tou správnou volbou.

Kromě výrazného pomerančového úvodního akordu, lze ve vůni Code Woman vypíchnout ještě tóny zázvoru a vanilky, která v závěru vytváří jemnou stopu, která vám ještě dlouho vydrží na kůži.

Když se navoníte tímto parfémem, dalo by se to přirovnat ke stejnému zážitku, jako když otevřete luxusní bonboniéru. To svědčí o tom, že vůně Code Woman je zkrátka k nakousnutí a hodí se zejména pro slavnostní příležitosti.

Podmanivou a vzrušující sladkost vůně si buďto zamilujete a stane se vaší srdcovkou anebo se také může stát, že po nějaké době zjistíte, že jste jejími pomerančovými tóny přesyceni. Parfém totiž opravdu nelze doporučit pro ženy, které vyhledávají svěží odlehčené vůně. I tak si ale můžete Code Woman oblíbit a nosit ji při výjimečných událostech.

Dámská vůně Armani Code Woman se skvěle hodí nejen pro zimní, ale i pro letní večery a tuto její univerzálnost určitě oceníte. Dalo by se říci, že paří mezi celosvětově nejprodávanější parfémy a možná, že se už z ní stala tak trochu davovka. Na druhou stranu se s ní budete cítit opravdu přitažlivě a smyslně, takže proč si tento komfort pro sebe také nedopřát.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1