Thierry Mugler

Thierry Mugler je světoznámý módní návrhář, který svůj první model šatů navrhnul již ve svých 14 letech. V roce 1971 představil světu svoji první módní kolekci, která odstartovala jeho velký úspěch v módním průmyslu. Tvorba Thierry Muglera je originální, hravá a nápaditá. Jeho parfémy jsou jedinečné svým tvarem flakonů a bezpochyby patří ke špičce parfémářského umění. Thierry Mugler vkládá do svého každého díla originalitu a nadčasovost.

Dámské parfémy:

Thierry Mugler Angel

Dámský parfém Thierry Mugler Angel je jedinečný svým okouzlujícím aroma, které představuje snovou krásu orient. Tento kultovní parfém spatřil světlo světa již v roce 1992 a od té zdoby se stal celosvětově oblíbeným. Desing flakonu připomíná hvězdnou noční oblohu za jiskřivých vlahých letních večerů. Thierry Mugler Angel je andělská hvězda, která rozzáří kteroukoliv ženu. Vychutnejte si do sytosti pocit nekonečna.

Hlava: med, ostružiny

Srdce: jasmín, bergamot

Základ: karamel, čokoláda, vanilka, pačuli

Thierry Mugler Alien

Dámský parfém Alien, přestavuje krásku z jiného světa. S parfémem od Thierryho Muglera se tak budete cítit. Nevšední, tajemná, nabitá pozitivní energií. Majitelka vůně Alien vyzařuje klid, mír a magickou přitažlivost. Zároveň však podtrhuje nespoutanost a svobodu osobnosti. Parfém Thierry Mugler Alien je sluneční, sladce kořeněná, dřevitá vůně, která podtrhuje osobitost ženy, odvahu a svobodu vyjádřit svůj postoj. Alien voní svobodou – dálkami nekonečného vesmírného prostoru, ve kterém se můžete svobodně pohybovat. Vůně vhodná pro zvláštní příležitost.

Hlava: jasmín, smabac

Srdce: kašmírové dřevo

Základ: ambra

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler se proslavil po celém světě s famózním ženským parfémem Angel. Od té doby do jeho sbírky přibyly i další skvostné vůně. Jedním z nich je právě parfém Womanity, který je kombinací tradičních sladkých esencí ovoce a květin. Nádech jedinečnosti mu však přidává jemná svěžest a náboj tajemna. S parfémem Thierry Mugler Womanity nikdo již nikdy nezapochybuje o tom, že jste pravá žena hodná obdivu!

Hlava: zelené tóny, citrusy

Srdce: kaviár, fík, vodní tóny

Základ: dřevo, teplé slunečné tóny, orientální tóny, fík

Pánské parfémy:

Thierry Mugler A*Men

Pánská vůně Thierry Mugler A*Men symbolizuje křehké mužské city, přirozenou něhu a smyslnost. Parfém kolem vás vytvoří snovou auru a naplní vás příjemným pocitem. Hlavu vůně A*Men otevírá osvěžující akord sladké mandarinky a právě natrhaných ostružin. Samotné srdce se skládá z delikátního karamelu a jedinečného snového aroma medu. Podmanivý základ se skládá z fazolí a exotického pačuli. Sofistikovaně vybrané esence okouzlí vaše smysly a navodí neopakovatelnou atmosféru. Tento exkluzivní pánský parfém od Thierry Mugler můžete nosit po celý den a v každém ročním období.

Hlava: mentol, zelené tóny, mandarinka, ovocné tóny, bergamot, ostružiny

Srdce: pačuli, cedr, jasmín, karamel, med, mléko

Základ: pačuli, benzoin, fazole Tonka, pižmo, santalové dřevo, fazole, káva, vanilka, ambra

Thierry Mugler Ice Men

Pánská vůně Thierry Mugler Ice Men vyzařuje teplo i chlad a harmonicky tak dokáže doplnit sebevědomého a moderního muže, který ví, co chce od života. Muž Ice Men je přirozený gentleman, který je ale zároveň nespoutaný a neohrožený. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007. Jedinečné a pečlivě vybrané esence delikátní muškátového oříšku se dokonale proplétají s drahocenným čistým pižmem a vytvářejí tak společně velmi smyslnou kompozici. Roztančené exotické pačuli a hřejivé tajuplné dřevo vytvářejí velmi charismatickou tečku na závěr.

Hlava: muškátový oříšek

Srdce: pačuli

Základ: dřevo, pižmo

 


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1