Versace

Zakladatel značky Gianni Versace se narodil v italské Kalábrii. Gianniho již od mala imponoval svět módy, jelikož jeho matka měla krejčovský salón. Rád jí pomáhal se šitím a již v 10 letech navrhnul svoje první šaty. Není proto divu, že se Versace v dospělosti vyučil na krejčího a v 25 letech se odstěhoval do Milána, kde začal navrhovat šaty pro velké a známé firmy. Jeho modely byly vždy nekonvenční, originální, provokativní a nespoutané. V roce 1976 s podporou staršího bratra založil firmu se znakem medusy – mýtické příšery, po jejímž pohledu každý zkamení. Versace oblékal například princeznu Dianu i Madonnu. Neproslavil se však pouze svými exkluzivními modely, ale také jedinečnými parfémy, které okouzlily celý svět.

Dámské parfémy:

Versace Bright Crystal

Ovocně-květinová vůně Versace Bright Crystal je jedna z nejoblíbenějších parfémů od Versace. Vůně se skvěle hodí pro letní nošení, obzvláště pro teplé romantické večery. Hlava vůně se skládá z jedinečného ledového akordu a šťavnatého granátového jablka. Srdcem prostupují esence pivoňky, křehkého lotosu a rozkvetlé magnólie. Základ vůně je tvořený hřejivým dřevem, ambrou a drahocenným pižmem.

Hlava: ledový akord, yuzu, granátové jablko

Srdce: pivoňka, lotos, magnólie

Základ: dřevo, ambra, pižmo

Versace Vanitas

Dámský parfém Versace Vanitas v sobě neotřele kombinuje klasiku s moderním stylem. Exkluzivní mix vůní velmi dobře podtrhne vaši ženskost, eleganci a sofistikovanost. Parfém Vanitas má svěží a lehké složení, které vás přímo nadchne. Jedinečný ráj harmonie a svěžesti přináší jiskřivé noty šťavnaté limetky a podmanivé frézie. Smyslná a povznášející vůně křehkého květu Tieré je nenápadně ukryta v hedvábném srdci. Samotnému základu vůně vévodí jiskřivé tóny cedru a fazole Tonka. Tento jedinečný parfém Versace vám bude skvělým společníkem na každém vašem kroku. Díky svému vzdušnému a příjemnému složení se skvěle hodí do letních teplých dnů.

Hlava: frézie, limetka

Srdce: květ Tiaré

Základ: cedr, fazole Tonka

Versace Crystal Noir

Dámská vůně Versace Crystal Noir je racionální i bohémská, něžně sladká i záhadně smyslná. Představuje tak vlastnosti, které v sobě ukrývá každá žena. Versace Crystal Noir je zároveň magická, éterická a neobyčejně svůdná vůně. Orientálně-ovocný charakter podtrhuje její jedinečnou kompozici, která je propracovaná do posledního detailu. Parfém Versace Crystal Noir se otevírá průzračnými vzdušnými tóny a sladkou esencí z pomeranče. Květinovému srdci vévodí nonšalantní gardénie a skvostná pivoňka. Dřevitý a smyslný závěr vůně dotváří santalové dřevo, svůdné pižmo, podmanivý mošus a ambra. Dámský parfém Versace ocení žena během celého dne i na romantické schůzce.

Hlava: pomeranč, vzdušné tóny

Srdce: pivoňka, gardénie

Základ: santalové dřevo, ambra, pižmo

Pánské parfémy:

Versace pour Homme

Parfém Versace pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charizmatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje soudobého sebejistého a podnikavého muže, který zároveň dokáže bez problému žít v souladu s přírodou. Parfém Versace se na začátku otevírá teplými, exotickými tóny bergamotu a neroli. Pulsující kalábrijský citron spolu s lístky a květy hořkého pomerančovníku připomínají vůni středozemních plodů. Květinové srdce vůně Versace pour Homme propojuje zelenou šalvěj spolu s bohatými aromatickými květy hyacintů a pelargonie. Vůni důmyslně dolaďuje mužný základ, ve kterém se ukrývají tajemné dřevité tóny, cedr, ambra, fazolky tonka a pižmo.

Hlava: bergamot, citron, květ pomerančovníku, neroli

Srdce: šalvěj, pelargónie, hyacint

Základ: ambra, cedr, pižmo, agarové dřevo, tonka fazole

Versace Versus Blue jeans

Versace Versus Blue Jeans je orientální dřevitá vůně pro muže. Italská riviéra, zapadající slunce, svěží vánek, klidné vody moře a vy. Žádná jiná vůně do Versaceho nedokáže navodit tak živé představy a vzpomínky na výjimečnou letní dovolenou. Svěží citrusové esence vás potěší v základu. Po chvíli se rozplynou a dají prostor jednoduchým tónům fialky, jasmínu a levandule. V závěru ucítíte vzácné dřeviny, pižmo a vetiver, který vydrží chlácholit vaše tělo i mysl po celý den i noc.

Hlava: galbanum, citrusy

Srdce: levandule, muškátový oříšek, fialka, jasmín, jalovec

Základ: vetiver, pižmo, cedr, santalové dřevo


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/22974/virtual/www/wp-content/themes/mensperfume/footer.php on line 1